Technopat'ta unvan nasıl alınır?

Öncelikle merhaba. Ben bir sürü kişi görüyorum değişik değişik unvanlara sahip. Ben de nasıl sahip olurum? Aktif oluyorum anladım da çoğu konulara cevap veriyorum. Bilen varsa yazabilir mi?
Belirli kategorilerde kayda değer bir şekilde insanlara yardımcı olursanız sistem otomatik veriyor. Hesabınız yeni ancak bilginiz çok ise kısa zamanda alabilirsiniz.

Belirli kategorilerde kayda değer bir şekilde insanlara yardımcı olursanız sistem otomatik veriyor. Hesabınız yeni ancak bilginiz çok ise kısa zamanda alabilirsiniz.
Benim bilgim yok, ben nasıl rozet aldım halen anlamıyorum.

Konu sahibi daha yeni gibi. Çözüm ve kategori'deki emeklerine bağlı. Tag'lerden bahsediyorsan, o biraz zor.

Sosyal içerisinde yaptığınız taraflı insancılık(humanizm), insanları diğer türlere kıyasla aşağı görme ve hayatta kalma-vahşet arasındaki farkı yanlış algılamanız sebebiyle birçok kişinin sizden uzak kalmasına sebep oluyor.

:D pardon? Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu tam olarak? Evet hayvanları severim, insnalardan üstün görme gibi bir durum yok, sadece tanımadığım bir insan ya da köpek ölünce köpeğe daha çok üzülüyorum neden bilmiyorum. İnsana üzülmüyor değilim, cidden saçma yorumlamışsınız. Gösterir misiniz bu dediğim şeyleri doğrulayan mesajları mı?

Benim bilgim yok, ben nasıl rozet aldım halen anlamıyorum.
1686248591602.png

1686248610663.png

@Bondrewd genel mesaj sayısı ile çok alakalı değil ama belki belirli bir kategori içerisine yazılan mesaj sayısı etkiliyor olabilir. Sherlock! rozetini ilk aldığımda sanırım mesaj sayım 1000 bile değildi. Gerçi şu an da çok artmadı :D Bir ara foruma pek giremedim. O arada rozet gitti. Daha sonrasında o kategoride aynı aktifliğe ulaşınca rozet geri geldi.

@Bondrewd genel mesaj sayısı ile çok alakalı değil ama belki belirli bir kategori içerisine yazılan mesaj sayısı etkiliyor olabilir. Sherlock! rozetini ilk aldığımda sanırım mesaj sayım 1000 bile değildi. Gerçi şu an da çok artmadı :D Bir ara foruma pek giremedim. O arada rozet gitti. Daha sonrasında o kategoride aynı aktifliğe ulaşınca rozet geri geldi.
Dediğiniz gibi aktifliğe göre kalıyor galiba.

Geri
Yukarı