Technopat'ta yazar olmak için neler yapılmalı?

Mert Mısırlı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kocaeli, Turkey
Merhaba arkadaşlar. 'Technopat.net' yazar olmak için neler yapılmalı? Yetkililer kendileri mi seçiyorlar? @Recep Baltaş

Son düzenleme:

Arslan Bek

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yazılım-donanım bilgin yeterli seviyede ise bir şansın olabilir.

Saykopat

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya
Forumda bulunan herkes şuan yazar zaten yardım almak için konu açtıklarında bile başka insanlara yardımcı oluyorlar bilgilendiriyorlar. Sanırsam senin görmek istediğin isminin altındaki ünvan kısmı.

D

deepdark0

Ziyaretçi
Moderatör olmak için yararlı ve bilgili olmak gerekiyor. Buna yetkililer karar verir ise senin ile iletişim kurarlar.

En iyi cevaplar
1
Yer
/
Forumda bulunan herkes şuan yazar zaten yardım almak için konu açtıklarında bile başka insanlara yardımcı oluyorlar bilgilendiriyorlar. Sanırsam senin görmek istediğin isminin altındaki ünvan kısmı.
Doğrudur. Hocalarım bana boş zamanımda ne yaptığımı soruyorlar. Bende Technopat'ta yazıyorum diyorum [emoji4]. Ama gerçekten rütbe önemli değil. Sadece insanlara yararlı olabilmen seni yazar yapacaktır. Zaten üyelik başvurunu gönderdiğin anda bir Technopat isen, ilk yorumun ile yazar olursun [emoji4].

campel

Decapat
En iyi cevaplar
0
Harbiden ben de merak etmedim değil şimdi. Yani bir başvuru ya da alım şekli söz konusu oluyor mu bu durumda?

Yukarı