Technopat'tan kaç kere banlandınız?

• Konuyu başlatan İkr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 190
  • Görüntüleme 7B
Çoğu boş cezalardı. 'Gereksiz ceza vererek ceza sistemini gereksiz yere meşgul etmek' şeklinde ceza eklenmeli.
Adamlar, olsa da olur olmasa da olur kıvamındaki virgül işaretinden ceza verdi. Etiket sistemini kullandım diye üç gün banladı.
Haber konusu açtım diye cezalandırdı. Konuyu da sildi. Her gün farklı kaynaklardan alıntı yapılarak haber konuları açılıyor. Ama onlar onaylanıyor. :)
Cümleye büyük harfle başlamamış ve cümle sonuna noktalama işareti koymamış mesajı raporlayınca düzeltip cezayı bana verdi. Rapor sistemini meşgul etmeyin isimli ceza verildi. Oysa ki kullanılan her şey meşgul olur. Yani bana raporlama yapmayacaksın mı deniyordu?
Direkt kelimesinin sonuna t harfi koymadım diye cezalandırdılar.
"ComboFix" yerine "Combofix" yazıldı diye yazım hatalı mesaj verdiler.
"Tatil" diye ceza verdiler. Böyle bir talebim olmadı.
Böyle böyle bir sürü ceza kalabalığı yaptılar.
Ama onlara göre uyarı. Ben sadece "mesajınız düzenlendi" bildirimine uyarı derim. Ceza geçmişinde beliren her şeye ceza derim. Bir saatten uzun cezalara ise ban derim.

1616248254640.png

Screenshot_20210320-164448~2.png

Birisiyle küfürleşiyorlar, karşıdaki eleman da ses kaydı alıp seni dava edeceğim diyor. Bana bir gülme geldi bunu yazdım, gereksiz mesaj olarak nitelendirildi. O an dedim ne alaka? Hayır adama avukat mı ayarlamam lazımdı anlamadım ki, niye gereksiz yani? 😅

Geri
Yukarı