Technosistem Sitesinden Alışveriş Yapanlar Mağdur Oldular Mı?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
2018 ilk aylarında inanılmaz ucuz fiyatlara bilgisayar parçaları satan Technosistem isimli bir site vardı. Açıkça dolandırıcı oldukları belliydi ve sanırım sonradan da ortaya da çıktı. Technosistem hakkındaki son gelişmeler neler ve Technopat üyelerinden mağdur olanlar var mı merak ettim.

Bizim forumda açılan konulardan biri: Technosistem Güvenilir Mi?

Şikayet var sayfası: Technosistem.com Şikayet ve Kullanıcı Yorumları | Şikayetvar

İnsanlar ucuz diye neden böyle bilinmedik yerlerden alışveriş yapıyorlar? İlla başlarına bir olay mı gelmesi lazım? Büyük satıcılar varken neden bu dikkatsizlik? Garanti bile önemli değilse sizin için yurtdışından alın madem. Şu adamlara para yedirmeyin.

Evet o siteden Hi Level 240 GB M2 SSD aldım. Baya uygun fiyata aldım ürün geldi bir hafta içinde ama faturası gelmedi. Sadece sevk irsaliyesi ile geldi. Webdenal gönderdi ürünü ilginç bir durum.

Evet o siteden Hi Level 240 GB M2 SSD aldım. Baya uygun fiyata aldım ürün geldi bir hafta içinde ama faturası gelmedi. Sadece sevk irsaliyesi ile geldi. Webdenal gönderdi ürünü ilginç bir durum.
DH konusunda bahsedildiği gibi ilk önce bir parti ürün yollayıp güven ortamı yaratılmış sonra büyük vurgun gelmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı