TechPowerUp GPU-Z

Sağ üstte bir fotoğraf makinesi simgesi var, oraya tıklayarak resimleri doğrudan techpowerup.com'a yükleyebilirsiniz ;)

Yanlız Technopat okuru takdire şayan! Herkesin sürücü güncel! Hela olsun! İşte bu! :)

Resmi yükledikten sonra programı yoklarken farkettim simgeyi. :)

Herkesin sürücüsünün güncel olduğunu farketmek de güzel tespit :)

Overclok yaptığım zaman ekran kartım 53 derece oluyor yük altında. Bu ekran kartına overclock sınırı GPU hızı 1150 MHz, bellek hızı ise 1300 MHz olmalıdır. Aslında Bellek hızını 1350 yaptığımda da sorunsuz oynuyorum. Ama daha üstünde bilgisayar restart atıyor.

Overclok yaptığım zaman ekran kartım 53 derece oluyor yük altında. Bu ekran kartına overclock sınırı GPU hızı 1150 MHz, bellek hızı ise 1300 MHz olmalıdır. Aslında Bellek hızını 1350 yaptığımda da sorunsuz oynuyorum. Ama daha üstünde bilgisayar restart atıyor.

Bence sen yine de belleklere çok fazla yüklenme. Sonra kartın ömründen yersin.

Bu sürüm ile;

- TMU (Texture Mapping Units) bilgileri eklendi.
- Pencere konumu açılışta eski haline dönecek.
- GPU-Z küçültüldüğünde simge ikonu bazı sensör değerleri gösterecek.
- AMD Tahiti LE, HD 7870M, HD 8000M Serisi için destek eklendi.
- NVIDIA GTX 670MX, GT 645M, 730M, GeForce 505, Tesla K20c, K20m, M2070-Q, M2075, Quadro 410, K600, K4000, K4000M K5000, K5000M 5010M için destek eklendi.
- CrossFire kullanan sistemlerde GPU-Z başlatıldığında ortaya çıkan sorun giderildi.
- Güç sensörleri taranırken NVIDA sistemlerde ortaya çıkan çökme düzeltildi.
- AMD Llano Fusion sistemlerinde GPU sıcaklığı ölçümü sırasındaki bellek boyutu düzeltildi.
- AMD Thames tabanlı katlarda (örneğin FirePro m2000) OpenCl tespiti düzeltildi.
- Hakkında bölümüne sürüm numarası eklendi.

İndirme Bağlantısı : http://www.techpowerup.com/downloads/2198d/GPU-Z.0.6.7.exe

Ooops. Doğrudan link verme :)

Please do not link directly to our downloads (some proxies or download managers may cause this). Your IP: 94.122.69.98
Continue here.

Download TechPowerUp GPU-Z v0.6.7 | techPowerUp

hn7.png

- GeForce GTX Titan, GeForce 505 (GT216), GT 640M, GTX 675MX, Quadro K2000, K3000 için destek sağlandı.
- AMD Radeon HD 7480D, FirePro W8000, V8700, sahte HD 6850 (HD 6450 temelli) için destek sağlandı.
- GT 620 GPU ismi düzeltildi.
- Trinity HD 7000G'nin yayımlanma tarihi düzeltildi.
- Intel GMA için tespit özelliği eklendi.
- AMD kartlar için GPU yükü izlenmesi geliştirildi.
- Intel kartlarda iki uygulama çökmesi giderildi.

İndirme Bağlantısı : http://www.techpowerup.com/downloads/2219e/GPU-Z.0.6.8.exe

Bu sürümde;
- AMD Radeon HD 7790 için Shader sayımı düzeltildi.
- AMD Radeon HD 8870M için destek sağlandı.
- NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost, GT 415, GT 750M için destek sağlandı.
- NVIDIA Kepler DirectX desteği 11.0'e değiştirildi.
- OpenCL tespiti sırasında ortaya çıkan çift hata mesajı düzeltildi.
- Çeşitli ipuçları eklendi.

İndirme Bağlantısı : http://www.techpowerup.com/downloads/2221d/GPU-Z.0.6.9.exe

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı