Tecno Camon 12 Air'a güncelleme gelmiyor

kanashi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Tecno Camon 12 Air kullanıyorum, herkes 2020 Nisan güncelleştirmesi almış ama benimki hala 2019 Aralık güncelleştirmesinde. Ne yaptıysam güncelleme gelmiyor, sebebi ne olabilir?

Güncelleme gelmesi için sizin yapacağınız herhangi bir şey yok hocam. Güncellemeler her telefona aynı anda dağıtılmıyor. Telefonununuz otomatik güncellemelerini açık tutun ve sürekli internete bağlı kalsın.

Güncelleme gelmesi için sizin yapacağınız herhangi bir şey yok hocam. Güncellemeler her telefona aynı anda dağıtılmıyor. Telefonununuz otomatik güncellemelerini açık tutun ve sürekli internete bağlı kalsın.
Hocam yabancı kaynaklarda araştırma yaptım aynı sorunla karşılaştım ama 2020 Nisan güncellemesi alanlar vardı.

Hocam yabancı kaynaklarda araştırma yaptım aynı sorunla karşılaştım ama 2020 Nisan güncellemesi alanlar vardı.
Evet dostum güncellemeyi daha önce alanlar olmuş olabilir. Ben de telefonuma yaptığım bir güncellemeyi çok sonrasında almıştım ve benden önce yüklemiş olup deneyimlerini paylaşmış insanlar vardı. Güncellemeleri bir anda bütün telefonlara dağıtmıyorlar. Bunun en önemli sebebi herhangi bir problem olduğunda çok daha az kullanıcının etkilenmesini sağlamak sanırım.

Evet dostum güncellemeyi daha önce alanlar olmuş olabilir. Bende telefonuma yaptığım bir güncellemeyi çok sonrasında almıştım ve benden önce yüklemiş olup deneyimlerini paylaşmış insanlar vardı. Güncellemeleri bir anda bütün telefonlara dağıtmıyorlar. Bunun en önemli sebebi herhangi bir problem olduğunda çok daha az kullanıcının etkilenmesini sağlamak sanırım.
Olabilir ama 1 yıl geçmiş bu kadar uzun beklemezler sanırım. Bu arada aklıma takıldı kusura bakma fotoğrafta neden kız var :)

Olabilir ama 1 yıl geçmiş bu kadar uzun beklemezler sanırım. Bu arada aklıma takıldı kusura bakma fotoğrafta neden kız var :)
Telefonununuz yazılım güncelleştirme kısmını sürekli kontrol ederek güncelleme gelmiş mi diye kontrol edin. Otomatik güncelleştirmeleriniz kapalıysa bunu açın. Telefonununuz yazılım geliştiricileri ile iletişime geçebiliyorsanız yeni güncellemeyi ne zaman alacağını sorabilirsiniz.
Bu arada aklıma takıldı kusura bakma fotoğrafta neden kız var :)
Heteroseksüel olduğum için.

Telefonununuz yazılım güncelleştirme kısmını sürekli kontrol ederek güncelleme gelmiş mi diye kontrol edin. Otomatik güncelleştirmeleriniz kapalıysa bunu açın. Telefonununuz yazılım geliştiricileri ile iletişime geçebiliyorsanız yeni güncellemeyi ne zaman alacağını sorabilirsiniz.
Her zaman kontrol ediyorum hocam eyvallah. Hayırlı ramazanlar.
Heteroseksüel olduğum için.
Anladım hocam.

Geri
Yukarı