Tecno Camon 18p vs Tecno Camon 18

0 olarak Oppo A55 ikinci el olarak S10'ya da P30 alabilirsin.
Öncelikle sıfır düşünüyorum o yüzden a55 önerini dikkate alıyorum. Attığım tecno dan ekran olarak kötü 720p sonra 60 hz, işlemci olarak ztn kötü, rami 4 ve daha başka eksi yanları da vardır a55 in. Tecno varken a55 tavsiye etmek ne kadar mantıklı bilemedim 🤔

Öncelikle sıfır düşünüyorum o yüzden A55 önerini dikkate alıyorum. Attığım tecnodan ekran olarak kötü 720p sonra 60 Hz, işlemci olarak zaten kötü, RAM'i 4 ve daha başka eksi yanları da vardır A55'in. Tecno varken A55 tavsiye etmek ne kadar mantıklı bilemedim 🤔

Oppo öyle veya böyle yıllardır bu sektörde olan ve bilinen bir marka ama techno çok bilinen bir marka değil. Yine sen bilirsin.

Oppo öyle veya böyle yıllardır bu sektörde olan ve bilinen bir marka ama techno çok bilinen bir marka değil. Yine sen bilirsin.
Yt de bir sürü kanal tarafından inceleme videosu var ve son birkaç yılda piyasada da biliniyor. Bence bu tür tavsiyelerde marka takıntısını aşmak lazım. Özellik bazında bakmak lazım diye düşünüyorum.

Neden Note 10s tavsiye ettin? Memnun değil misin?

Cihazda benim aradığım özellikler yok
Örneğin jiroskop desteklemiyor çoğu oyuna optimizasyonu yok bilinmeyen bir marka olduğu için ama biraz daha para ekleyip daha iyi donanıma sahip Note10s alabilirsin şahsen ben iPhone 8 Plus'la takas etmeyi düşünüyorum ama günlük kullanım için yeterli bir telefon.

Geri
Yukarı