Tecno Camon 20 Pro 5G alınır mı?

KennedyW

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Tecno Camon 20 Pro 5G almak istiyorum. Fiyat bütçem 1500-1400 civarı kamera falan pek işim olmaz. PUBG vs kasmadan oynatır mı sizce? Bir de güncelleme almıyormuş dediler doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Tecno Camon 20 Pro 5G almak istiyorum. Fiyat bütçem 1500-1400 civarı kamera falan pek işim olmaz. PUBG vs kasmadan oynatır mı sizce? Bir de güncelleme almıyormuş dediler doğru mu?

2000 lira kadar daha çıkıp Honor 90 veya Realme GT 2 alınmalı.

Firmada bir sorun yok da, cihaz alınmaz. 11,5K'ya S20 FE SD var, SD 865'in GPU'su %70'iyle akıcı PUBG oynatabilecek güçte. Güncelleme desteği Android 13 ile beraber kesildi ancak bu sorun teşkil edebilecek bir durum değil, yazılım geliştiricileri hala Android 6'ya destek veriyor ve 13 fazlasıyla dolu, işlevsel bir sürüm. Yine de güncellik gibi bir derdiniz varsa POCO F4 önereyim, SD 870 barındırıyor ve soğutma kapasitesi oyunlara çok uygun (SD 865 ile SD 870'in CPU'su ve GPU'su birebir ayni, sadece 870'in lehine %5'lik fark yaratacak frekans hizi farki var ve fablari farkli.)

Poco F4 almanı öneririm. Tek handikapı 6gb ram ve 128gb hafıza ile gelmesi, sd kart desteği de yok. Beğenmezsen dediğin cihaz da fiyatına göre olabilir. Ancak Tecno güncelleme konusunda biraz cimri. Kullananlara sorsan daha iyi olur ama duyduğuma göre sar değeri yüksekmiş.

Ben Camon 19 Pro kullanıyorum. Tablet gibi kocaman ve aşırı ağır olması dışında sorun yok. Hiçbir zamanda üzmedi sağolsun.

Camon 20 Pro 5G PUBG'de 90 FPS veriyor stabil olarak ama cihaz 40 derece üstüne çıkabiliyor 90 FPS ısıtıyor.
SoC güzel. Hem CPU hem GPU bakımından S20 FE'de barınan SD 865 ayarında fakat her iki bileşende de 2 küsür watt daha fazla yakıyor. Model ise vasatın altında, şu an başta GT 2 olmak üzere S20 FE gibi modeller varken alınmaz.

İçin en rahat olacak şekilde alabilirsin 3 senedir Tecno Pova Neo kullandım ufacık bir hata bozukluk sorunluk hiçbir şey yaşamadım Tecno marka cihaz alınır kanka şimdiden güle güle kullan rahatlıkla alabilirsin

Geri
Yukarı