Tecno Spark 10 Pro alınır mı?

Aynı fiyata tecno pova 4 alacağım onda jiroskop var işimi görür o su anki cihazım tecno 8 günlük kullanım ve az birşeyde oyun için kullanıyorum memnunum arada kullandığım için fazla sıkıntı yaratmıyor bence.

7500 tl fakat o cihazdan vazgeçtim tecno pova 4 alacağım o nasıl sizce?
7500 tlye samsung galaxy a23 gibi tecnodan kat kat kaliteli bir telefon varken o markaya niye para verirsinizki? İllede oyun diyorsanız xiamoi oyunlarda perfonmansı yüksek.

Bence yd Xiaomi alın 1 6 ay bir simde 6 ay diğer simde kullanın 1 yıla SIM parasını cikarirsiniz 8K ya da yasal kayıt yaptırır sınırsız kullaniesiniz.

TECNO kullanan biri olaraktan (Spark 8c modeli) kimsenin almasını önermiyorum ben alalı 1 yıl falan oldu cihazda ufak tefek aksaklıklar oldu çok ciddi sıkıntılar çekmedim bataryası vs beni yarı yolda bırakmadı ama 1-2 yıl sonra bir parçası arıza yapsa değişim yapmaz kimse

Anneme hiking a 19 diye bir telefon almıştık

sıkıntı yaşadığımızda gittiğimiz ve çok sevdiğimiz 10/10 bir telefoncu var o dahilinde 3-5 yere gittik sorduk kimse yapmadı yapmasından değil ekran yok diyorlar kimsenin elinde ama babamın Huawei telefonunu dediğimiz telefoncu şaaak diye yaptı.

Samsung,Huawei,Xiaomi,IPhone gibi telefonlara yönelin,saygılar.
7000-8000 arası pubg orta ayarlar oynatabilcek en az 45 fps bir cihaz önerir misiniz arada oynuyorumda.

7500 tlye samsung galaxy a23 gibi tecnodan kat kat kaliteli bir telefon varken o markaya niye para verirsinizki? İllede oyun diyorsanız xiamoi oyunlarda perfonmansı yüksek.
Xiamoi alınmaz bence benim arkadaşta vardı çok ısınıyordu oyunlarda en son cihaz değiştirince yere vurup parçaladı onu.

7000-8000 arası PUBG orta ayarlar oynatabilecek en az 45 FPS bir cihaz önerir misiniz arada oynuyorumda.

Dediğim gibi Xiaomi serisine bakabilirsiniz arkadaşım yurt dışı mi 10 t aldı 2. elden 5000 TL'ye kaydını kendisi yaptığını söylüyor 144 Hz ekranı ve Snapdragon işlemcisi ile çok rahat işinizi görür.

7000-8000 arası pubg orta ayarlar oynatabilcek en az 45 fps bir cihaz önerir misiniz arada oynuyorumda.

Xiamoi alınmaz bence benim arkadaşta vardı çok ısınıyordu oyunlarda en son cihaz değiştirince yere vurup parçaladı onu.
Kardeşim 3 senedir xiamoi redmi note 9 pro kullanıyor. Şu zamana kadar hiç bir problem yaşamadı. Arkadaşınız telefonun sınırlarını zorlamış olabilir.

7000-8000 arası PUBG orta ayarlar oynatabilecek en az 45 FPS bir cihaz önerir misiniz arada oynuyorumda.

Xiaomi alınmaz bence benim arkadaşta vardı çok ısınıyordu oyunlarda en son cihaz değiştirince yere vurup parçaladı onu.

Ama hangi cihazı vardı? Bir Redmi Note 8 le Note 9 la benim bahsettiğim cihazı karşılaştırmayız o telefonlar giriş bunlar amiral gemisi.

Geri
Yukarı