TecPro Servis monitörümü çizmiş

Kum

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörümü bir sorundan ötürü servise verdim. Hiç işlem yapılmamış ayriyeten ses jackını kırmış ve monitörün arkası, ve HDMI DP portu çizikler içindeydi. Servisten teslim almadım teknik arkadaşlar salı günü görüşebileceğimi söylediler. Bu gibi durumda ne yapmam gerek? Monitörü nokta çiziksiz verdim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketici olarak hakkını ara. Eğer servis yardımcı olmaz ise Tüketici Hakem Heyetıne başvur bilirkişi zaten seni kesin haklı olarak görür. En kötü paranı alırsın.

Tüketici olarak hakkını ara. Eğer servis yardımcı olmaz ise Tüketici Hakem Heyetıne başvur bilirkişi zaten seni kesin haklı olarak görür. En kötü paranı alırsın.
Direticekler kesin gittgimde siz çizik verdiniz diye ama kamera kayıtları var. Sorun olmaz sanırım.

İşte ben bu nedenle bilindik sitelerden mal alsam bile kamera açıp kutuyu öyle açıyorum. Keşke sizde cihazı vermeden önce aynı şeyi yapsaydınız.

Hakkınızı kesin olarak arayın ama...

İşte ben bu nedenle bilindik sitelerden mal alsam bile kamera açıp kutuyu öyle açıyorum. Keşke sizde cihazı vermeden önce aynı şeyi yapsaydınız.

Hakkınızı kesin olarak arayın ama...
Elden teslim ettim :) çizik olsaydı not etmesi gerekirdi teslim alanın tertemiz verdim.
@BilgisayarKurdu Selam Gökhan bu konudaki düşüncen nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı