Teemo nasıl oynanılır?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Teemo nasıl oynanılır acaba bir de dükkan hakkında hiçbir bilgim yok. Hangi eşyaları almak gerek?
(Yazım yanlışı varsa rica ediyorum mute atmayınız)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu yazınızdan oyuna yeni başladığınızı tahmin ediyorum, yazıktır günahtır kendinize bunu yapmayın. Çıkın piyasaya bakın çok güzel oyunlar var.

Şakası bir yana YouTube'da bu konuda çekilen çok rehber bulabilirsiniz.

Hocam lol'de çok güzel karakterler var yapmayın etmeyin oynamayın şu karakteri. Sövülmedik değeriniz kalmaz.

İstediğini oyna, keyfine bak. LoL ve kitlesi berbat bir oyun, Riot'un diğer oyunu olan Valorant da LoL gibi dengesiz ve berbat kitleye sahip.

Teemo için başta her oyun aynı eşyaları alın, ardından oyunu öğrendikçe her maç farklı eşyalar alman gerektiğini öğrenirsin. Youtube'dan güncel bir video izleyip oradaki eşyaları çıkman yeterli.

Liandry nin maskesi , nashorun dişi ,savaşçı çizmesi veya büyücü çizmesi ardından gölgealev(kırılganlarsa kalkanları varsa) ,rabadon,hiçlik değneği(tank varsa),morello(can çalmaları veya dolduruyorlarsa) eşyalar bunlar oynarken büyük ihtimal yakıncı ise (tabiki karşındaki şampiyonda önemli) dürt ve minyonlardan çok dayak yememeye çalış mantarları ormancını gelebileceği yerlere atın elinde 1 tane bulunsun acil durum için lame ittirmek içinde kullanabilirsin.İlk levellerde e veya q açabilirsiniz.Genelde e fullenir sonra q ama istisnalar olabilir.İyi oyunlar chatgpt ye de sorabilirsin.

Teemo nasıl oynanılır acaba bir de dükkan hakkında hiçbir bilgim yok. Hangi eşyaları almak gerek?
(Yazım yanlışı varsa rica ediyorum mute atmayınız)

Hocam ilk baş eğer düz vuruş odaklı bir çar varsa karşında Q eğer dürtebiliceğin bir çar varsa e açıcaksın W ye fazla puan verme kaçmak için kullanıcaksın Teemo çalıda ve hareketsiz kaldığında görünmez olur ayrıca eğer görünmezlikten çıkarsa kısa süreli bir saldırı hızı kazanır bununla rakibine oyunlar kuabilirsin.

Benim önerim ilk liandra almak eğer AP kasıcaksan ad de kasailirsin ama ben önermem sonra nashor çıkacaksın Q güçlenecek hertarafa özellikle rakiplerin fazla geçtiği güzergahları belirle ve oralara mantar koy ayrıca mantarlarını lane tutmak içinde kullanabilirsin 1'er metre aralıkla mantar koy lanede kalmadan lane tutarsın bir de kara hasat rünü Teemo için en iyi rün (AP Teemo için)

Ayrıca ejder zamanı ejderin olduğu nehre mantarlarını döşemen takımına ejder kazandırabilir bunu baronda da yapabilirsin.

Alıcağın itemler:
1-liandra
2-nashor
3-uğursuz koruma.
4-rabadon
5-gölge alev.
6-büyücü çizmesi.

Kara hasat rünü AP için en iyisi.

Son düzenleme:
Hocam Teemo main olarak söylüyorum, adeta bir p*ç gibi oynamalısınız. Teemo öyle tryhard oynanacak bir karakter değil.

Şu rünü alıp yanına da hayalet tutuştur alıyorsunuz.

Yanına item olarak da şunları;

- Liandry'nin Istırabı
- Sihirbaz Pabuçları
- Nashor'un Dişi
- Kozmik Hızlandırıcı
- Rylai'nin Kristal Asası
- Rabadon'un Şapkası

Yetenekleri de şu sırada geliştir.

Q2791012
W314151718
E145813
R61116

Oyun taktiği ise tamamen vurkaç üzerine kurulu. Rakibe düz vur, Q at, düz vur, rünü aktive et, rakiple bir yarışa gireceksin. Ya kovalanan taraf olacaksın ya da kovalayan. Her türlü bu durumda üstünsün. Çünkü Hayalet büyün var. Koridoru sürekli mantarla. Rakip mercek alsa bile sıkıntı yok. Savaş sırasında yürüyeceği bölgeye at. Her türlü yer o mantarı.

Teemo'nun üstün olduğu tüm karakterler

Teemo hariç hepsi.

Teemo'nun zayıf olduğu karakterler

Teemo hariç kimse.

Unutma. Bu build kesinlikle eğlence buildidir. Kesinlikle üst düzey liglerde veya derecelide kullanılmasını önerdiğim bir build değildir. Kendini hazır hissetmedikçe derecelide bu build ile oynama. Normal oyunda ise çok eğlenebileceğin bir build.

Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı