TEİ-TS1400 lansmanı sırasında ne oldu?

İlk başta çalışmadı iddiaları çoğaldı, ben o sırada sadece Twitter'dan bakabiliyordum telefonla. Sonra sabotaj iddiaları falan çıktı.

Hani çalışmaması hiç sorun değil, çünkü bu motor önceden birçok kez çalıştırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Zaten bu teslim töreni, lansman değildi. Ama sabotaj ciddi bir iddiaydı, ki asılsız olduğu da ortaya çıktı. Motor sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Hocam motorun adını yazdım malum site hemen haber yapmış. Damadın SİHA'ları biraz Kanada malı yaw.

Oturduğu yerden muhalif olmaya çalışanların, hayatta hiçbir başarısı olmayanların kösteklik girişimi başarısız oldu işte. Ulan senin ülken yerli ve milli bir teknoloji yapmış, ilk 10'a adını yazdırmış, bununla gurur duymak varken ne diye asılsız iddialar kasarak propaganda yaratıyorsun? Hain çok ama her şeye rağmen bunları daha fazla dumur etmek için çalışmaya da son hız devam.

İnşallah yerli ve milli savaş uçağı ve daha nicelerini görmek nasip olur.

Ama sabotaj ciddi bir iddiaydı, ki asılsız olduğu da ortaya çıktı. Motor sorunsuz bir şekilde çalıştı.
Artık o motorun üstüne oturup doya doya uçabilirler o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…