Tek başına oynamak için Call of Duty Warzone mı Apex Legends mi?

thequeaez

Decapat
Daha fazla  
Dediğim gibi arkadaşım yok hep hikaye modu oyun oynadım ve bu ara hem ekonomiden hem de oynayacak oyun bulamadığım için kendime oyun aramaya başladım ve bu 2 oyun arasında kaldım.

Dediğim gibi arkadaşım yok hep hikaye modu oyun oynadım ve bu ara hem ekonomiden hem de oynayacak oyun bulamadığım için kendime oyun aramaya başladım ve bu 2 oyun arasında kaldım.

2side zor ve yalnız sarmayan oyunlar. Apex communitysini bilmem fakat Discord'da Warzone oyununun TR serveri var. Çoğu kişi toxic fakat yapacak bir şey yok eğer ki birisiyle oynamak isterseniz.
Oyunların zorluğundan bahsedecek olursak 2side hızlı oyun fakat aralığın 6'sında gelecek olan Warzone 2 güncellemesi ile(gelecek güncelleme demiş olabilirim fakat yeni oyun çıkıyor gibi düşünebilirsin) oyunu kökten değiştirecek. Zorluğa bakarsak aralığın 6sından itibaren Warzone oyunu daha hızlı ve zorlu olacak Apex'te ise cronus ve aim Assist'in ağırlığı sebebiyle bir yerden sonra k&m oyuncusu olarak zorlanacaksın. Bu aim assists muhabbeti Warzone'da da var fakat cronus(bypass edilmezse)yok. Buradan itibaren hangi oyun zevkine geliyorsa sen seçeceksin.
Ben Apex ve wz oynamış birisi olarak(yüksek saat) kesinlikle wz derim. Hele ki aralığın 6sından sonraki wz çooooook iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı