Tek başına oynayabileceğim oyunlar

YEKKatanka

Femtopat
Daha fazla  
Hocam hiç arkadaşım kalmamış, kütüphanedeki oyunlarda sarmıyor, solo oyun önerisi var mı? Minecraft sarmıyor ama araba veya zombi oyunları severim. Hikayeli olur ama çok pahalı olmasa güzel olur indirimde de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiç arkadaşım kalmamış, kütüphanedeki oyunlarda sarmıyor, solo oyun önerisi var mı? Minecraft sarmıyor ama araba veya zombi oyunları severim. Hikayeli olur ama çok pahalı olmasa güzel olur indirimde de olabilir.

L4D2 hocam kesinlikle. Araba ise LFS bakın hocam, bu LFS'den çıkamazsınız söyleyeyim. Asetto'nun düşük sistemli hali, biraz uğraştırıcı bir şey. S2 falan kuracaksın, mod falan ama kurunca çıkabilme ihtimaliniz yok.

Katana Zero.
Titanfall 2.
Warframe.
Left 4 Dead.
Left 4 Dead 2.
Dead By Daylight solosu vardı galiba.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-22_182310477.png
    resim_2023-06-22_182310477.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 51
Katana Zero.
Titanfall 2.
Warframe.
Left 4 Dead.
Left 4 Dead 2.
Dead By Daylight solosu vardı galiba.
hocam left 4 dead var katana zero biraz pahalı crack oyun indirmeyi tercih etmiyorum dead by daylight online arkadaşsız sıkıcı bir oyun
Ne gibi mesela silah/araba
hocam yarış olur savaş oyunları pek sarmıyor ama offline ise deneyebilirim

Hocam Left 4 Dead var Katana Zero biraz pahalı crack oyun indirmeyi tercih etmiyorum Dead by Daylight Online arkadaşsız sıkıcı bir oyun.

Hocam yarış olur savaş oyunları pek sarmıyor ama offline ise deneyebilirim.

Hocam sizi ne demek istediğinizi anladım tam benim kafamda insansınız. Hocam siz büyük bırakmak oyunu istemiyonuz yani mesela Minecraft gibi sıkılsanda bırakamam ben mesela istemiyorum oynamak ama istemsizce oynuyorum işte. Sizde tam ne istiorsunuz açık dünya vb. ya da FPS araba ne yani? Bir de noktalama işareti kullanırsanız sizin için daha iyi olur.

Geri
Yukarı