Tek bilgisayarda 2 adet Bluetooth gamepad kullanma

I am Negan

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. PC de Mortal Combat, FIFA vb oyunları oynamak için gamepad almak istiyorum 2 adet. Kablosuz alırsam bu 2 kolu da PC'ye bağlayabilir miyim? Bilgisayarda normalde Bluetooth yok dönüştürücü ile hallediyorum. Eğer 2 kol aynı anda bağlanıp oynatabiliyorsa önerilerinize açığım. Çok bütçem yok öyle titreşim olsun derdinde de değilim. Bütçe kol başı 300 - 500 TL falan. Bağlantıda sorun çıkar diyorsanız kablolu önerilerinizi de alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. PC de mortal combat, FIFA vb oyunları oynamak için gamepad almak istiyorum 2 adet. Kablosuz alırsam bu 2 kolu da PC'ye bağlayabilir miyim? Bilgisayarda normalde Bluetooth yok dönüştürücü ile hallediyorum. Eğer 2 kol aynı anda bağlanıp oynatabiliyorsa önerilerinize açığım. Çok bütçem yok öyle titreşim olsun derdinde de değilim. Bütçe kol başı 300 - 500 TL falan. Bağlantıda sorun çıkar diyorsanız kablolu önerilerinizi de alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Bağlayabilirsin ama senin için sıkıntı olmayacaksa kablo öneririm ben öyle kullanıyorum cünkü bağlanmaya uğrasmıyosun taktığın an ekrana geliyor.

Geri
Yukarı