Tek Bilgisayarı Aynı Anda 2 Kişi Kullanabilir mi?

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Bir bilgisayara 2 klavye, 2 mouse, 2 monitör bağlayarak 2 kişi kullanabilir mi? Örneğin yanımda arkadaşımla CS:GO oynayabilir miyim? Bilgisayarım kaldırır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanallaştırma ile yapılabilir fakat çok meşakkatli bir iş.
Örnek;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar konuyu canlandırmak istiyorum.Bir bilgisayarı aynı anda 2 kullanıcının kullanabilmesi için bir kaynak oluşturdum.Ne yapılması gerektiğini anlattım.Ancak 2 kişi aynı anda oyun oynayamaz.1 Kişi oyun oynarken diğeri oyun ve render dışında istediğini yapabilir.Mouse ve Klavyeyi nasıl tanıtmanız gerektiğini de anlattım inceleyin :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhabalar konuyu canlandırmak istiyorum.Bir bilgisayarı aynı anda 2 kullanıcının kullanabilmesi için bir kaynak oluşturdum.Ne yapılması gerektiğini anlattım.Ancak 2 kişi aynı anda oyun oynayamaz.1 Kişi oyun oynarken diğeri oyun ve render dışında istediğini yapabilir.Mouse ve Klavyeyi nasıl tanıtmanız gerektiğini de anlattım inceleyin :)
Neden 2 kişi aynı anda oyun oynayamaz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı