Tek bir kodlama dili ile sıfırdan web sitesi yapmak

Konu sahibi ne istediğini kendi de bilmiyor. Kuyuya bir taş atmış gitmiş. Tek dil öğrenince web sitesi yapabileceğini sanıyor. Bu şey gibi, pervaneli uçaktan jumbo jet uçurmaya geçmek. Yok öyle bir dünya. Kodlamak istemiyorsanız hazır sistemler var. Alışveriş mi? Woocommerce gibi...

Facebook tarzı bir site kodlaması yapacağım eğer yeterli düzeyde kodlama bilginiz varsa bana da tavsiye verebilirsiniz.

Misal Facebook gibi bir ste kodlayaca.

Bana ögrenmem gereken kod dilleri söyler mısınız hepsinin üzerinde özenle duracağım şimdiden teşekkürler.
Web sitesi tasarlamak istiyorsan önce veritabanı öğrenmelisin sonra php-javascript-html-css gibi Dileri öğrenmelisin.

Html-css-js üçlüsü önemli. Onun haricinde dinamik bir websitesi yapmak istiyorsan bir backend dili gerekiyor. Bu python-java-javascript-ruby-go-c# gibi alternatiflerin var. Ben basit ve kolay olmasından yana python tercih ederdim. PHP sevmiyorum ama onu da tercih etmen mümkün.

Udemy'den gayet uygun yollu dersler satın alabilirsin mesela :

Uygulayarak anladıklarını pekiştirebilirsin. Biraz da merak lazım tabi.

Arkadaşlar bir web sitesinin her ayrıntısı için sürekli entegre işleri ile uğraşmak istemiyorum ve tek bir kodlama dili ile sıfırdan bir web sitesi yapmak istiyorum. Böyle bildiğiniz bir kodlama dili var mıdır?
Eğer merakınız var ise size önerebiliceğim bir sayfa: CSS Templates
HTML, CSS, Java ve diğer dillerde örnek kodlamalar mevcut. Bu işin nasıl yapıldığı için size basamak olabilir.

Arkadaşlar bir web sitesinin her ayrıntısı için sürekli entegre işleri ile uğraşmak istemiyorum ve tek bir kodlama dili ile sıfırdan bir web sitesi yapmak istiyorum. Böyle bildiğiniz bir kodlama dili var mıdır?
HTML, CSS olmazsa olmaz, JavaScript'i hem front end olarak, hem de Node JS framework'üyle back end olarak kullanarak sadece JavaScript ile yaratılmış bir vebsite oluşturabilirsiniz.

Geri
Yukarı