Tek dosya korunarak PC sıfırlanabilir mi?

Elvadeyn

Decapat
Öncelikle iyi sosyaller sorum şu bilgisayarı sıfırlamak istiyorum fakat yedeklemem gerek sadece 1 dosya var 300 GB boyutunda içinde videolar iş ile alakalı dosyalar vs. var bu dosya hariç kalan her şeyin sıfırlanmasını istiyorum bu yapılabiliyor mu eğer yapılabiliyorsa nasıl?
Şimdiden teşekkürler.

Dosyaları harici diske atabilirsiniz/harici diskiniz yok ise kullandığınız diski bölebilirsiniz.

Öncelikle iyi sosyaller sorum şu bilgisayarı sıfırlamak istiyorum fakat yedeklemem gerek sadece 1 dosya var 300 GB boyutunda içinde videolar iş ile alakalı dosyalar vs. var bu dosya hariç kalan her şeyin sıfırlanmasını istiyorum bu yapılabiliyor mu eğer yapılabiliyorsa nasıl?
Şimdiden teşekkürler.
Sistem diski ne ve kaç gb?

Nasıl böleceğim peki kısa bir anlatabilir misin acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki olayı yapacaksanız diski bölme seçeneklerinde 310GB alan ayırın 310000'e tekabül ediyor sonra dosyalarınızı oraya kopyalayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki olayı yapacaksanız diski bölme seçeneklerinde 310GB alan ayırın 310000'e tekabül ediyor sonra dosyalarınızı oraya kopyalayın. Format atarken böldüğünüz kısmı silmemeye dikkat edin.
reyiz teşekkür ederim yardımın için.

Eğer sıfırlama işlemi yapacaksanız sıfırlama sırasında sadece Yalnızca Windows'un Yüklendiği Sürücü seçeneğini seçin diğer seçeneği seçerseniz tüm yedekleriniz gider. Format atacaksınız yedek diskini silmeden sadece Windowsun olduğu diski silin sonra sildiğiniz diske Windowsu kurun.

D disk yaptım ve 10 kere format attım verilerim halen duruyor .
Team viwer yüklerseniz yardimci olabilirim .
Disk bölme konusunda .
Format için de birkaç çözüm sunabilirim USB varsa format USB hazırlayalım .

Yeni konular

Geri
Yukarı