Tek el ile kullanılabilecek telefon önerisi

Bazı telefonların tek elle kullanım modu var bence oldukça kullanışlı onlara bakabilirsiniz.
Örnek
images%20(4).jpeg

iPhone SE kullanıcısıyım, güncelleme aldı evet ama sen 1 saate şarj dolduruyorsan oyun oynarken 1 saat dayanmıyor. Aldığımdan beri böyleydi. 2016'dan beri memnun bir şekilde kullanıyorum, prize bağlı yaşayan biriyim zaten.

İphone 6 32GB en iyi tercih olur sizin bütçenize göre zaten çokda telefon kullanmadığınıza göre 1810mah batarya size rahat yetecektir zaten ios da stabil bir işlemci olduğu çoğu oyunu yeni çıkan telefonlardan gözle görülür şekilde kaliteli ve akıcı oynarsınız.Size tavsiyem özellik İphone 6 telefonların sıfırını bulursanız sıfırını alın İphone telefonların 2.eli genelde sıkıntılı çıkıyor yazık olmasın paranıza.

SE, 6 ve 6S alınabilir. Bu telefonlardan başkasını tek elle kullanamıyorum ben. SE ve 6S birkaç özellik dışında aynı cihazlar denebilir. 6 biraz eski kalıyor onlara göre, yine de kardeşimin telefonunu incelediğimde bir sorun göremedim. Günümüz için performansı yeterli geldi bana.

Mi 8 se bakabilirsiniz. Tek el telefonları artık 5.8 inç civarı oluyor. Çerçeveleri ince olduğundan eskinin 5 inç telefonlarına eşitler boyut olarak. Günde 3 saat dış ortamda kullanım yapıyor iseniz iphone kullanamazsınız tahminim. Batarya performansı iyi bir cihaz bakmak lazım. Çünkü wifi kullanımı ile mobil sekebe kullanımı bir olmuyor. Evde telefonun şarjı bitmezken dışarı çıkınca telefonların şarjı su gibi gidiyor.

Xiaomi de tek el modunu denemedim ancak çok güzel sonuçlar gördüm ayrıca sorununuz klavye ise iPhone un klavyesi sağ ve sol el olarak ayrılabiliyor. Eğer iPhone düşünüyorsanız kesinlikle Plus modellerden uzak durun Android te ise kesinlikle Xiaomi öneririm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı