Tek fanlı 1660 Super almak

Bütçesi kısıtlı ise ne yapsın?
Herkesin zevk aldığı şey farklı.

Benim demek istediğim şeyi anlamadınız sanırım, ben bütçesini tartışmıyorum burada. 1660 Super'in tek fanlı modelini tartışıyorum, bütçeye göre hareket edecek olursa 3200TL'ye ne 1660 Super bulabilir ne de alabilir.

İletir yaw iletmez mi? Yanlış hatırlamıyorsam linus tech tips amcaoğlu onun bir sorar ona tek fanlı ısınıyor mu diye hemen iletir abimiz bilgiyi buraya :D

Neden dalga geçiyorsunuz? Artık size ne yanlışım olduysa. İyi forumlar dilerim.
Benim demek istediğim şeyi anlamadınız sanırım, ben bütçesini tartışmıyorum burada. 1660 Super'in tek fanlı modelini tartışıyorum, bütçeye göre hareket edecek olursa 3200TL'ye ne 1660 Super bulabilir ne de alabilir.

Anladım sizi.

Neden dalga geçiyorsunuz? Artık size ne yanlışım olduysa. İyi forumlar dilerim.

Anladım sizi.

Arkadaş mizah yapıyor sanırım, kafaya takmaya gerek yok. Biz seviyeli tartışmamıza son verelim, teşekkürler yorumlarınız için. İyi sosyaller.

Yok hocam dalga geçmiyorum yanlış anlamayın benim sitemim forumda kullanmadığı ürünleri tavsiye edenlere. Kırdıysam sizi de özür dilerim sonuçta hepimiz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tamam sıkıntı yok. Ben sizi kırdıysam özür dilerim.

Benim sitemim forumda kullanmadığı ürünleri tavsiye edenlere.

Çok saçma bir yorum olmuş. Bu forumdaki birinin önerdiği ürünlerin hepsini kullanma gibi bir ihtimali yok. İnternetten araştırmanı yaparsın, kullanıcı yorumlarına bakarsın sonra da önerirsin.

Çok saçma bir yorum olmuş. Bu forumdaki birinin önerdiği ürünlerin hepsini kullanma gibi bir ihtimali yok. İnternetten araştırmanı yaparsın, kullanıcı yorumlarına bakarsın sonra da önerirsin.
çok haklısınız hocam benim aslında demek istediğim bu tarz spesifik bir konu açıldığında aslında bu ürünü kullananların ve kullandığı ürün hakkında tecrübesi olanların ürünü tavsiye etmesinin doğru olduğu kastetmeye çalıştım benim aslında yorumda bahsettiğim kitle kullanmadığı halde ürünü kullanmış gibi karşı tarafa öneren kitledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı