Tek fanlı ekran kartı mı çift fanlı mı?

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Merhabalar, bildiğiniz gibi MSI GTX 1660 Super'in 3 modeli var Aero ITX, Ventus ve Gaming X. Ben Gaming X ve Aero ITX arasında kaldım, kimileri tek fanlı alınır mı delirdiniz mi derken kimileri de tek fanlının soğutması bazı çift fanlı modelleri solluyor gibi cümleler kullanıyor. Sizce Gaming X yerine Aero ITX alınır mı? Gaming X için aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming X alabiliyorsanız aradaki fiyat farkına bağlı olarak değer. Tek fanlının soğutmasının çift fanlıyı geçtiğini kim söylüyorsa da ayık kafayla söylemiyor sanırım :D

Son düzenleme:
Bence değer hocam. Gaming X soğutma olarak iyidir. ITX ile kıyaslanamaz.

Merhabalar, bildiğiniz gibi MSI GTX 1660 Super'in 3 modeli var Aero ITX, Ventus ve Gaming X. Ben Gaming X ve Aero ITX arasında kaldım, kimileri tek fanlı alınır mı delirdiniz mi derken kimileri de tek fanlının soğutması bazı çift fanlı modelleri solluyor gibi cümleler kullanıyor. Sizce Gaming X yerine Aero ITX alınır mı? Gaming X için aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?

Kişisel görüşüm biraz kasayla alakalı olacağı yönünde iyi bir soğutmaya ve hava akışına sahip bir kasanız var ise tek fan ile de problem yaşamazsınız.

Geri
Yukarı