Tek fanlı GTX750 Ti alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1000
Hocam RX 550 al, en azından yeni kart ve piyasadakilerin çoğunun garantisi bile devam ediyor, kafan rahat eder, 8 yıllık giriş seviyesi kartalarla uğraşma.

Güçlü kart hocam, işlemcisi yetmeyebilir, 1000 TL'ye bulunduysa ve temizse kaçırmasın.

1000TL'ye buldum da işlemci yetmeyebilir deyince bir uzak durdum :D

Q9550 OC Yapılıaraktan alınır mı kart? @cenkkk @Hououin Kyouma
Param güvende kabul ederse alırım olmadı 750ti alırım artık.

Son düzenleme:

Q9550 OC yapılıaraktan alınır mı? Kart? @cenkkk @Hououin Kyouma

Hocam işlemci yetmeyebilir kastı normalde 90 FPS alacağın bir oyunda 60 FPS alırsın gibi bir şey.
Valorant'ta işlemcin ne kadar FPS çizebiliyorsa o kadar alırsın. Overclock yapabiliyorsanız çok iyi olur.

Hocam işlemci yetmeyebilir kastı normalde 90 FPS alacağın bir oyunda 60 FPS alırsın gibi bir şey.
Valorant'ta işlemcin ne kadar FPS çizebiliyorsa o kadar alırsın. Overclock yapabiliyorsanız çok iyi olur.
Param güvende kabul etmedi zaten ilanlarda biraz daha gezeceğim olmadı 750ti alırım artık.İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Q9550 OC Yapılıaraktan alınır mı? Kart? @cenkkk @Hououin Kyouma
Param Güvende kabul ederse alırım olmadı 750 Ti alırım artık.

270X'e yetmez hocam, Valorant tek çekirdek gücü isteyen bir oyun hangi kart olursa olsun işlemci zayıfsa istediğin performansı alamayabilirsin. RX 550 gördüm 1000 TL'ye Param Güvende ile.

Param güvende satıcıyı koruyan bir hizmet alıcıyı korumuyor hocam. Misal size ürün oldu da bozuk geldi. Param güvende hizmeti sizi değil satıcıyı koruyor. O istemezse iade olmaz ama satıcı kabul etti diyelim sahibinden aldığı komisyonu size ödemiyor. Yani pek avantajı yok. Elden alın 100-150 fazla verin içiniz rahat olsun.

Param güvende satıcıyı koruyan bir hizmet alıcıyı korumuyor hocam. Misal size ürün oldu da bozuk geldi. Param güvende hizmeti sizi değil satıcıyı koruyor. O istemezse iade olmaz ama satıcı kabul etti diyelim sahibinden aldığı komisyonu size ödemiyor. Yani pek avantajı yok. Elden alın 100-150 fazla verin içiniz rahat olsun.
Param güvende alıcıyı daha çok koruyor diyorlardı? Elden de şöyle sıkıtnı var diyelim test videosu attı çalışıyor.Eve getirip sisteme taktım misal görüntü vermedi veya başka bir şey.Nasıl iade edicem adama veya alır mı?

Param güvende alıcıyı daha çok koruyor diyorlardı? Elden de şöyle sıkıtnı var diyelim test videosu attı çalışıyor.Eve getirip sisteme taktım misal görüntü vermedi veya başka bir şey.Nasıl iade edicem adama veya alır mı?
Niye almasın ki adamın numarası sende adresini biliyorsun. Seni kandırmaya çalışma ihtimali daha az. Olmadı adamı eve getirirsin ya da sen onların evine gidip test edersin parayı öyle verirsin.

Hocam GTX750 Ti alın çünkü NVIDIA NIS özelliği ile daha fazla FPS alırsınız.
Bende gtx750 ti 2 GB strix modelini alacaktım ama bu konuda çok kötü yorum almış bilemedim 1200 verecektim bu gün buluşup.

Niye almasın ki adamın numarası sende adresini biliyorsun. Seni kandırmaya çalışma ihtimali daha az. Olmadı adamı eve getirirsin ya da sen onların evine gidip test edersin parayı öyle verirsin.

Bende GTX750 Ti 2 GB STRIX modelini alacaktım ama bu konuda çok kötü yorum almış bilemedim 1200 verecektim bugün buluşup.

1200 ne hocam almayın sakın.

Param güvende asıl alıcıyı koruyan bir hizmet. Satıcıyı korumuyor. Satıcı ürünü alıcıya kargoluyor Allah'a emanet. Alıcı da aynı ürünün elindeki bozuk olanını satıcıya iade ediyor. Sağlam ürün alıcıda kalmış oluyor, bozuk ürün satıcıya geliyor. Bu şekilde sorun yaşayan binlerce kişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı