Tek fanlı HP RTX 2060 alınır mı?

Sence tek sorun tek fan olması mı tek fan olması zaten bir sorun mining yapılması demek modlanmış olması demek garantide bile sıkıntı yaşar.

Mining kartı öldürmez, doğru ortamda yapılan miningteki kart, internet kafe de çalışan karttan daha az zarar görür. Mining için modlanmasına gerek yok ayrıca.

Mining kartı öldürmez, doğru ortamda yapılan miningteki kart, internet kafe de çalışan karttan daha az zarar görür. Mining için modlanmasına gerek yok ayrıca.

Satıcının çok dürüst olması lazım sağlam olması için.

O kısım öyle ama 3 ay pek bir süre değil.
@berkelei sizdeki kart ısınma sorunlu bir model.

Dediğinizde haklısınız 3ay kısa bir süre fakat bu sürede tam performans için modlamış olabilir almadan once BIOS ekranından bunu kontrol etmek gerek modlu değilse düşünülebilir fakat modluysa ben önermiyorum.

Dediğinizde haklısınız 3ay kısa bir süre fakat bu sürede tam performans için modlamış olabilir almadan once BIOS ekranından bunu kontrol etmek gerek modlu değilse düşünülebilir fakat modluysa ben önermiyorum.
Uzun bir süre değil*.

İki fanlı olan satıcı ile konuştum o satılmış şu an tek alabileceğim bu kart RX 6600 almak istemiyorum çünkü RTX DLSS gibi teknolojileri kullanmak istiyorum.

Uzun bir süre değil*.
Sizin cevaplarınıza göre şimdi gidip satın alıcam

İki fanlı olan satıcı ile konuştum o satılmış şu an tek alabileceğim bu kart RX 6600 almak istemiyorum çünkü RTX DLSS gibi teknolojileri kullanmak istiyorum.

Sizin cevaplarınıza göre şimdi gidip satın alacağım.

RTX 2060 alınca RTX zaten açamazsın kartın güçsüzlüğünden. AMD ekran kartında da RTX açarsın merak etme. RX 6600 daha güçlü 2060 ve 2060S'den.

RTX 2060 alınca RTX zaten açamazsın kartın güçsüzlüğünden. AMD ekran kartında da RTX açarsın merak etme. RX 6600 daha güçlü 2060 ve 2060S'den.
RTX dediğin olan RTX karta özel değil, Ray Tracing özelliği RX6600 de de var. DLSS muadili FSR var ki 2060'ta zaten adam gibi Ray Tracing kullanamazsın, DLSS de eski sürüm pek iş yapmaz.
Şuanda izmirde bulamadım satıcı hiç yani var ama bütçemin üzerinde zaten bütçemi borç ile toparladım. Yani daha sonrasında beni üzer mi bu kart performans açısından?

Şu anda İzmir'de bulamadım satıcı hiç yani var ama bütçemin üzerinde zaten bütçemi borç ile toparladım. Yani daha sonrasında beni üzer mi bu kart performans açısından?

Hocam d@lap g@rdolap gibi sitelerden bakabilirsin müşteri güvenlik politikaları çok iyi.

Geri
Yukarı