Tek kişilik hikayeli oyun önerisi

Mert340752

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Steam de 12.61₺ param var. Bana önerebileceğiniz güzel hikayeli tek başıma da oynasam eğlenceli olacak bir oyun önerir misiniz? (Warband oyunu hariç)

Sistemim:
i5 2430M.
GT540M
6 GB RAM.

Batman Arkham asylum veya Batman Arkham City oyunları olabilir şu an indirimde paranız yetiyor bakabilirsiniz.
Çizgisel olarak oynamak hoşuna gidiyorsa Batman Arkham asylum tercihin olsun açık dünya seviyorsan City almalısın ama hikayeler birbiriyle bağlantılı baştan oynamanı tavsiye ederim.
Bunların dışında The Witcher 3: Wild Hunt alabilirsin fiyatı şu an 11, 99.

Batman Arkham asylum veya Batman Arkham City oyunları olabilir şu an indirimde paranız yetiyor bakabilirsiniz.
Çizgisel olarak oynamak hoşuna gidiyorsa Batman Arkham asylum tercihin olsun açık dünya seviyorsan City almalısın ama hikayeler birbiriyle bağlantılı baştan oynamanı tavsiye ederim.
Bunların dışında The Witcher 3: Wild Hunt alabilirsin fiyatı şu an 11, 99.

Arkadaşın önerdiği her iki oyuna hayranım. Batman benim için bir tık önde bir oyun serisidir. Bütün oyunları kaliteli. The Witcher 3 için ise bitti diye üzüldüğüm bir oyun oldu. Ben de tavsiye versem kesinlikle bunu tavsiye ederim. Bunun dışında This War of Mine var. Ufak çaplı bir oyun ve Epic Games bu oyunu ücretsiz verdi. Ben de 35 TL var cüzdanda ne yapsam acaba.:)

Metro 2033 Redux almaya karar verdim. Sizce almaya değer mi? Konusu nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı