Tek kişilik yurt mu iki kişilik yurt mu?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben üni sınavına hazırlanıyorum. 10. sınıfım. Benim bügün kafama tak etti ben üni de tek başıma yurtta kalmak istiyorum odada çalışma masası yatak çamaşır makinesı olsun bir de yurtta internet olursa yeter benim için. Sorum şu; 2 kişilik yurt mu tek kişilik yurt mu maddi manevi açıdan da tek kişilik yurtlar ne kadar oluyor? Gerekse şehrin öbür ucunda olsun ben yine giderim benim için sıkıntı merak ettiğim 2 kişilik yurt mu tek kişilik yurt mu maddi manevi açıdan?

3 yıl sonra üniversiteye gideceğin için yurdun parasını sana kimse söyleyemez. Her yıl artıyor. Ayrıca yurdun interneti kimseyi tatmin etmez. Mümkünse tek kişilik yurt daha mantıklı fakat 2 kişilikte kişiyle anlaşabilirsen çok güzel geçer. Rus ruleti.

Arkadaşlar ben üni sınavına hazırlanıyorum. 10. sınıfım. Benim bügün kafama tak etti ben üni de tek başıma yurtta kalmak istiyorum odada çalışma masası yatak çamaşır makinesı olsun bir de yurtta internet olursa yeter benim için. Sorum şu; 2 kişilik yurt mu tek kişilik yurt mu maddi manevi açıdan da tek kişilik yurtlar ne kadar oluyor? Gerekse şehrin öbür ucunda olsun ben yine giderim benim için sıkıntı merak ettiğim 2 kişilik yurt mu tek kişilik yurt mu maddi manevi açıdan?

Yanına iyi bir arkadaş alırsan kesinlikle iki kişilik derim.

Yanına iyi bir arkadaş alırsan kesinlikle iki kişilik derim.

Başka bir şehre gideceğini düşünürsek "arkadaş" bulması biraz zor sanki? Zaten arkadaşlığınız ilerlerse ev tutarsınız. Özgür olursunuz.

Başka şehire giderim büyük ihtimal yanıma arkadaş olma olasılığım yok gibi bir şey. Büyük ihtimal tek kişilik yurtta kalırım ev de kalamam çünkü ben titiz bir insanım ve ev arkadaşlarımla anlaşamam gibi geliyor bana.

Başka şehire giderim büyük ihtimal yanıma arkadaş olma olasılığım yok gibi bir şey. Büyük ihtimal tek kişilik yurtta kalırım ev de kalamam çünkü ben titiz bir insanım ve ev arkadaşlarımla anlaşamam gibi geliyor bana.
Böyle düşünüyorsan tek kişilik yap. Oldu da arkadaş edindin eve veya 2 kişilik yurda çıkarsınız. Böylece cebine para kalmış olur.

Ben bu senenin başında bakıyordum, tek kişilik yurt odaları aylık 2k iki kişilikler de 1.5k civarıydı. Yurttan yurda değişiyor ama yemek, internet dahil olunca böyle ve İstanbul için konuşuyorum. Ben de bu yüzden vazgeçtim KYK yurdunda kalıyorum 340 liraya 3 kişilik :)

Geri
Yukarı