Tek kullanımlık puff bar şarj etme ve likit yenileme

Sarjlı olanlar tekrardan dolduruluyor içini açmadan kendi şarj bölmesi var.

Hocam şarj edilebilir aldim ama pillerin ömürleri var acaba bu şarj edilebilir pilleri ne kadar zamanda bir değiştirmeliyiz? Ve piyasada bu pillerden bulabilir miyiz?

Hocam şarj edilebilir aldim ama pillerin ömürleri var acaba bu şarj edilebilir pilleri ne kadar zamanda bir değiştirmeliyiz? Ve piyasada bu pillerden bulabilir miyiz?

Bu arada aldığım ürün Vozol Gear 10.000

Son düzenleme:

Pil değişemezsiniz ömrü bitince atıyosunuz.

Ayrıca 500-550TL'ye başlangıç seviyesi elektronik sigara almak daha mantıklı.

Hocam konuyu hoplatıyorum ama bir puffun likitinin azaldığını nasıl anlarım yanık veya tad gelmemeye başladığı zaman mı?

Hocam konuyu hoplatıyorum ama bir puffun likitinin azaldığını nasıl anlarım yanık veya tad gelmemeye başladığı zaman mı?

Puffun tadı azalır zaten aroması azaldığı zaman içini açıp likit koyabilirsin aktif içici için bu süre 7 gün falan oluyor genelde.

Hocam bende Vozol 12.000'lık peach mango watermelon var. Buna hangi likiti koymalıyım? Ve hangi siteden almamı tavsiye edersiniz?

Tekelde likit satılıyor.

Hocam tekrardan yazıyorum vazol 12000'im yeni daha dün aldım fazla kullanan biride değilim ama içtikçe bayiyor mu bilmiyorum çekerken aroma dışında farklı bir tad alıyorum çok çok hafif yanık gibi dumanda aynı şekilde kokuyor nedeni nedir?

Daha dün aldıysan yanması mümkün değil ya çakma aldın ya da aroması öyle ekstradan likit eklersen tadı eskisi gibi olmaz bilgine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…