Tek oyunculu oyun önerisi

Left 4 Dead 2.
Portal 1.
Portal 2.
Papers please.
Assassin's Creed 1.
Assassin's Creed 2.
Bully.

Çoğu hatta AC 2 dışında hepsini oynadım özellikle Portal serisini öneririm.
Teşekkür ederim öncelikle.
L4D2 dışında hepsini oynadım hatta AC serisinin çoğu oyununu oynadım.(1,2,rivals,brotherhood vs. vs.)

L4D2 dışında hepsini oynadım hatta AC serisinin çoğu oyununu oynadım.(1, 2, rivals, Brotherhood vs. vs.)

Subnautica oynadınız mı? Veya The Forest? Eğer Subnautica oynamadıysan kesinlikle öneriyorum oyun muhteşem. Yeni oyunu below Zero'nun da eksikleri tamamlandığı anda alacağım.

Merhaba. Normal hayatımda LoL, Valorant, CS gibi oyunlar oynuyorum ancak arkadaşım olmadığı için bir yerden sonra sıkıyor bu tarz oyunlar. Singleplayer chill zaman geçirebileceğim oyun önerirseniz sevinirim.
Cloudpunk tavsiye ederim. Aşırı chill, relax bir oyun. Grafiklerine bakma, atmosferi bayağı iyi.

L4D2 dışında hepsini oynadım hatta AC serisinin çoğu oyununu oynadım.(1,2,rivals,brotherhood vs. vs.)
Kesinlikle ama kesinlikle Beyond: Two Souls ve fahrenheit.
Teşekkür ederim bakacağım.
Subnautica oynadınız mı? Veya The Forest? Eğer Subnautica oynamadıysan kesinlikle öneriyorum oyun muhteşem. Yeni oyunu below Zero'nun da eksikleri tamamlandığı anda alacağım.
Teşekkür ederim. The forest oynadım ancak subnautica oynamadım ancak hesabımda var indirip oynayacağım en kısa sürede.
Cloudpunk tavsiye ederim. Aşırı chill, relax bir oyun. Grafiklerine bakma, atmosferi bayağı iyi.

Teşekkür ederim bakacağım.

The Witcher serisi derdim ama pek chill olmaz. Assassin's Creed IV Black Flag, Shadow of Mordor, Skyrim, Dishonored falan önerebilirim. AC ve Mordor, Skyrim açık dünyada takılmaca oyunları daha çok Dishonored'da harika ve çok zevkli oynanış mekaniklerine sahip bir FPS.
Kesinlikle ama kesinlikle Beyond: Two Souls ve fahrenheit.
Fahrenheit da bir cevher cidden ama o quick time events mi ne haltsa olayını kavrayana kadar canım çıkmıştı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı