Tek oyunculu oyun önerisi

Halo serisi.
Gears of War serisi.
BioShock serisi.
Wolfenstein serisi.
Doom Eternal.
NieR:Automata™
BioShock ve Wolfenstein serisini oynadım.

Halo'yu diğer arkadaşta önerdi. https://store.steampowered.com/app/976730/Halo_The_Master_Chief_Collection/

Bunu alıp oynamaya değer mi? Hikayeleri vs. iyi mi?

Gears 5 gözüküyor sadece. https://store.steampowered.com/app/1097840/Gears_5/

NieR:Automata'yı denedim GamePass ile ama nedense beğenemedim. Oysa ki etrafımdaki çoğu kişi beğeniyor.

Doom: Eternal'a bir şans vericem.

Ori and the Will of the Wisps

Müzikleriyle, mekanikleriyle, atmosferiyle sizi büyüleyen bir oyun.
Teşekkürler, oynadım.

Steam'den almayıp Halo serisini ve Doom Eternal'ı Game Pass'den denemek daha mantıklı galiba. Ne diyorsunuz?

@Süleyman Yusuf Cuphead zordur, oyun+DLC almayın isterseniz. Deneme amaçlı oyunu alabilirsiniz. MK11 Ultimate almanızı tavsiye ederim. Halo genel olarak sevilir. Ben de yeni başladım seriye. Bu paket içinde tüm oyunlar var. Almanızı öneririm. Detroit mükemmeldir benim için. Fiyatı zam yemeden alınması gerek. Syndicate 2012 birisi bana önermişti ben de size önereyim dedim. Tavsiye ediliyor. Oyunun satışı olmadığı için maalesef başka yollar ile oynamak gerek.

Steam'den almayıp Halo serisini ve Doom Eternal'ı Game Pass'den denemek daha mantıklı galiba. Ne diyorsunuz?

Doom çok pahalı, Halo Master chief Collection'un içinde tüm seri var. Bence Halo'yu almak, Doom'u Game Pass ile denemek daha mantıklı.

@Süleyman Yusuf Cuphead zordur, oyun+DLC almayın isterseniz. Deneme amaçlı oyunu alabilirsiniz. MK11 Ultimate almanızı tavsiye ederim. Halo genel olarak sevilir. Ben de yeni başladım seriye. Bu paket içinde tüm oyunlar var. Almanızı öneririm. Detroit mükemmeldir benim için. Fiyatı zam yemeden alınması gerek. Syndicate 2012 birisi bana önermişti ben de size önereyim dedim. Tavsiye ediliyor. Oyunun satışı olmadığı için maalesef başka yollar ile oynamak gerek.

Doom çok pahalı, Halo Master chief Collection'un içinde tüm seri var. Bence Halo'yu almak, Doom'u Game Pass ile denemek daha mantıklı.
Halo daha yeni indirimden çıkmış. Tekrar indirime girince alacağım. Cuphead ile Detroit'i alıp deneyeceğim. Mortal Kombatların hangi sürümlerini alıyorum?

1664892450973.png

1664892459849.png

GamePass almak mantıklı da Microsoft'un tuhaf arayüz hataları ile uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı