Tek PC ile iki kişi oyun oynanır mı?

swean

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kız arkadaşımla tek bilgisayardan 2 kişi oyun oynatabilecek yazılım var mı?
Varsa eğer kurulumunu anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
Gerekli donanım var çift mouse, klavye ve monitör.
Bilgisayar özelliklerim:
RTX 3090,
AMD Ryzen 7 5800X,
32 GB RAM,
2TB SSD,
1TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kız arkadaşımla tek bilgisayardan 2 kişi oyun oynatabilecek yazılım var mı?
Bilgisayar özelliklerim:
RTX 3090,
AMD Ryzen 7 5800X,
32 GB RAM,
2TB SSD,
1TB HDD.

Yani hocam ateş ve su oynarsınız en fazla, sitem güzel lakin öyle bir yazılım aklıma VirtualBox geliyor. Sanal bilgisayardan kurarsınız ama ayarlamaları uyumluluğu nasıl olur bilemem.

Güçlü bir bilgisayar oluşturularak yapılabilir. Kız arkadaşınıza farklı oturum, kendinize farklı oturum açmanız gerekir. Ama rekabetçi oyunda mümkün bile değil. Zira diğer oturuma TW gibi bir araçla bağlantı sağlanması gerekiyor. Hadi diyelim bunu yaptınız, kayıpsız kalite ve gecikme olmadan oynamak için internetten feragat etmeniz gerekecek, bilgisayardan feragat etmeniz gerekecek. Gerçi diğer oturuma bağlanabilmek için de başka bir aygıt lazım. Her türlü olmuyor yani.

Güçlü bir bilgisayar oluşturularak yapılabilir. Kız arkadaşınıza farklı oturum, kendinize farklı oturum açmanız gerekir. Ama rekabetçi oyunda mümkün bile değil. Zira diğer oturuma TW gibi bir araçla bağlantı sağlanması gerekiyor. Hadi diyelim bunu yaptınız, kayıpsız kalite ve gecikme olmadan oynamak için internetten feragat etmeniz gerekecek, bilgisayardan feragat etmeniz gerekecek. Gerçi diğer oturuma bağlanabilmek için de başka bir aygıt lazım. Her türlü olmuyor yani.

Hocam başlarının mesajlarını kopyalarken alıntılamanız. Çok daha iyi olur. O mesajı şimdi ben gördüm :D

Hocam telden girdiğim için alıntı yapamadım basmama rağmen olmadı bende uğraşamadım kopyala yapıştır yaptım. :)

Olsun en azından mantıklı şeyler, düzenlemeyi de unutmamışsın helal olsun :D

Bilgisayar özelliklerim:
RTX 3090,
AMD Ryzen 7 5800X,
32 GB RAM,
2TB SSD,
1TB HDD.
yapan birileri vardı ama zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı