Çözüldü Tek tek düşmanların yenildiği web oyunu neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

caroLLx

Centipat
Daha fazla  
Bir tane Web oyunu vardı. Çeşitli bölgelerde farklı özelliklerde düşmanlarla savaşıyoduk. Her düşmanın kendine özel bir silahı, (Örneğin: Bir asker vardı ve özel silahı roketatardı) her bölgenin kendine özel bir özelliği vardı (Örneğin: Kutup bölgesinde karakterimiz donabiliyordu ve yerler kayıyordu) 2 boyutlu bir site oyunuydu bu. Hatırladığım kadarıyla biraz daha bilgi vereyim. Tek tek farklı bölgelerdeki düşmanları yenerek onların silahlarını kullanmayı açıyorduk.

Hatırladığım düşmanlar: Asker, korsan, eskimo. (hatta eskimo zor bölümlerden biriydi ve garip bi buz silahı vardı) Hatırladığım bölgeler: Askeri bölge, (toz fırtınası çıkıp, bomba patlıyodu. Ya ilk bölümdü ya da ikinci zor bir aşama değildi, oyunun öğreticisi tarzı birşeydi) Gemi, (korsan veya kaptanla burda savaşıyoduk, silahı korsan tabancası tarzı birşeydi) Kutup.(sanırım yerlerde kayganlık vardı ve bazı yerlerde karakterimiz donuyordu sondan bir önceki bölümdü sanırım zor olduğunu çok net hatırlıyorum) Oyun basit grafikli bölüm geçme şeklinde ilerleyen bir site oyunuydu. Kafama takıldı. Yazıdan anımsayıp bilen biri varsa beni çok mutlu eder. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun adı Chaos Faction arkadaşlar ikili çatışma 2 diyen arkadaşa teşekkürler sayesinde buldum.

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    2,3 KB · Görüntüleme: 15
Kral bu oyun, adı yazmıyor.

İkili Çatışma 3 diye geçiyormuş.

Geri
Yukarı