Tekerleği durmayan fare nasıl bulunur?

Spinzz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ürünü bulamadığım için Google'da nasıl ararırım onu bile bilmiyorum. O yüzden tarif edeceğim;
Uzunca zaman önce bir tanıdığımda mouse görmüştüm ama normalden farklı olarak orta scroll tekeri tırtıklı değildi, yani böyle döndürünce kendi dönmesi bitene kadar dönerdi, bu oyuncak araba tekeri gibi düşünün, yerde ileri doğru sürüklersiniz ve sonrasında aynı hızlara yakın seviyede sürüklenmeye devam eder ya, öyle bir mouse idi. Bu fareyi nasıl aratırım? Nasıl bulurum? Scroll tekeri tırtıksız böyle parmağımla ittirince ben durdurana kadar ya da kendi durana kadar dönen bir scrolldan bahsediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Ürünü bulamadığım için Google'da nasıl ararırım onu bile bilmiyorum. O yüzden tarif edeceğim;
Uzunca zaman önce bir tanıdığımda mouse görmüştüm ama normalden farklı olarak orta scroll tekeri tırtıklı değildi, yani böyle döndürünce kendi dönmesi bitene kadar dönerdi, bu oyuncak araba tekeri gibi düşünün, yerde ileri doğru sürüklersiniz ve sonrasında aynı hızlara yakın seviyede sürüklenmeye devam eder ya, öyle bir mouse idi. Bu fareyi nasıl aratırım? Nasıl bulurum? Scroll tekeri tırtıksız böyle parmağımla ittirince ben durdurana kadar ya da kendi durana kadar dönen bir scrolldan bahsediyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Sanırım Logitech'in öyle bir modeli vardı.

Bahsettiğin mouse'u şu an kullanıyorum. Çok iyi bir mekaniği vardır. Scroll kilidi sayesinde hem "infinite" hem de sınırlı olarak kullanabiliyorsun

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sundan bahsediyor. Sanirim Ingilizce olarak infinite scroll mouse diyorlar.
Neye yarıyor peki bu infinite özelliği? Fare orta topuna basıp, mouse aşağı veya yukarı yapmak ile aynı değil mi :D Sonuçta bahsettiğim yöntemde sayfaları sonuna kadar aşağı indirme görevi görüyor. Ne için kullanıldığını pek anlayamadım. Önceden bildiğim bir özellik. O zaman da sorgulamıştım :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı