Teki bozuk Dual RAM ile Single RAM çalışır mı?

Çalışmama ihtimalleri var. Bu ihtimali ortadan kaldırmak için de tahmin edebileceğiniz gibi Dual-Kit RAM'ler satılıyor. Ben farklı bir RAM alıp bilgisayarıma taktığımda sorunsuz kullandım, kullanıyorum. Ancak aynısı sizin için geçerli olmayabilir. Bunun garantisini kimse veremez. Ben olsaydım alır, denerdim.

Kit harici alınan her modül bellekte uyumsuzluk sorunu ihtimali vardır. Büyük ihtimalle uyumlu olarak çalışırlar ancak uyumsuzluk ihtimalini de göz önünde bulundurun.

Hocam peki u uyumsuzluk sorununu RAM'i takar takmaz anlar mıyım yoksa ileride olma ihtimali.
Var mı?
Çalışmama ihtimalleri var. Bu ihtimali ortadan kaldırmak için de tahmin edebileceğiniz gibi Dual-kit RAM'ler satılıyor. Ben farklı bir RAM alıp bilgisayarıma taktığımda sorunsuz kullandım, kullanıyorum. Ancak aynısı sizin için geçerli olmayabilir. Bunun garantisini kimse veremez. ben olsaydım alır, denerdim.

Anakartım ASUS STRIX Z270F GAMING 2400 MHz kadar destekliyor ve 2400 MHz Dual kitler 1000 TL'den başlıyor :(

Yani şöyle, uyumsuzluk olarak takar takmaz sorun çıkarabilir. Ancak ilerleyen zamanlarda belleğin birinde sorun çıkarsa bunu uyumsuzluk olarak değerlendirirseniz ilerleyen zamanda sizin açınızdan uyumsuzluk sorunu olur. Ama tek bellekte sıkıntı çıkmıştır bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı