Tekken 7 alınır mı?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Tekken 7 indirime girmiş Eylül 19 kadar alınır mı? Sizce definity Edition bir daha ki indirim de alacağım.

Screenshot_1.png

Ben Mortal Kombat almıştım kanser olmuştum oyunun komboları çok zor PS3 Cafe Tekken 6 oynamıştım.
Mortal Kombatta öğrenmek ve oyun içinde tutturmak gerçekten zaman ve tecrübe istiyor. Aynısı Tekkende çok fazla var mı bilmiyorum. Fakat bu tarz dövüş oyunları gerçekten alışınca çok sarıyor. Öğrenmek de oyunun parçası. Aynı zamanda çok fazla bir para değil. Tavsiye ederim. İyi forumlar.

Gamepad'in varsa al klavyeden oynamak çok zor keyif vermiyor.
MK11 211 saat klavyeden oynadım. Tekken için geçerli olur mu bilmiyorum. Param olsa alıp oynamak istiyorum Tekken 7yi. Çok övüyorlar.

Mortal Kombat'ta öğrenmek ve oyun içinde tutturmak gerçekten zaman ve tecrübe istiyor. Aynısı Tekken'de çok fazla var mı bilmiyorum. Fakat bu tarz dövüş oyunları gerçekten alışınca çok sarıyor. Öğrenmek de oyunun parçası. Aynı zamanda çok fazla bir para değil. Tavsiye ederim. İyi sosyaller.

MK11 211 saat klavyeden oynadım. Tekken için geçerli olur mu bilmiyorum. Param olsa alıp oynamak istiyorum Tekken 7'yi. Çok övüyorlar.

Mortal Kombat kan ve vahşet sevmiyorum.

Mortal Kombat'ta öğrenmek ve oyun içinde tutturmak gerçekten zaman ve tecrübe istiyor. Aynısı Tekken'de çok fazla var mı bilmiyorum. Fakat bu tarz dövüş oyunları gerçekten alışınca çok sarıyor. Öğrenmek de oyunun parçası. Aynı zamanda çok fazla bir para değil. Tavsiye ederim. İyi sosyaller.

MK11 211 saat klavyeden oynadım. Tekken için geçerli olur mu bilmiyorum. Param olsa alıp oynamak istiyorum Tekken 7'yi. Çok övüyorlar.

Ben aldım klavyeden oynaması çok zor geldi iade ettim sonra.

Geri
Yukarı