Tekli oyuncu oyun tavsiyesi

CoD Modern Warfare 1-2 Remastered oynayabilirsin. Seversen 3'ü de oynayabilirsin ama onun şu anlık Remastered versiyonu yok.

Ayrıca beğendiğim singleplayer oyunlar

Metro serisi.
God of War
Mafia trilogy (3 hariç)
Yakuza serisi
Dark Souls trilogy.
Sekiro.

Son ikisi singleplayer oyunlara karşı sevginizi azaltabilir. Ama çok keyifli oyunlardır. :D

RDR2 Türkçe yamasını indirip oynadım 2. kez, ilk oynadığımda hiçbir şey anlamamışım ama yamadan sonra hayatımda oynadığım en iyi 2. oyun oldu, bittikten sonra aynı tadı aldığım bir oyun arıyorum ama hala bulamadım. Bu arada benim için 1. en iyi oyun TLOU.

Titanfall 2 oyna temel hikaye anlatımının zirvesi klişedir ama güzeldir. RDR 2'nin ayarlarıyla oynamıştır TAA kapatınca kötü gözüküyordu bende de ağaç ve çimler resmen göz bozuyordu ondan kötü gelmiştir ayar çekince mükemmel gözüküyor RDR 2

RDR2 Türkçe yamasını indirip oynadım 2. kez, ilk oynadığımda hiçbir şey anlamamışım ama yamadan sonra hayatımda oynadığım en iyi 2. oyun oldu, bittikten sonra aynı tadı aldığım bir oyun arıyorum ama hala bulamadım. Bu arada benim için 1. en iyi oyun TLOU.

Kesinlike Türkçe oynanması gereken bir oyun. Bazı oyunları öyle böyle çat pat ingilizce ile oynarsınız ama RDR2'de bu durum böyle değil. Hikayeyi anlamadıktan sonra hiçbir işe yaramıyor.

Geri
Yukarı