Tekli RAM'in yanına aynısından alsam çalışır mı?

salamura33

Decapat
Elimde single RAM var bir adet, yanına bir tane daha aynısından alsam problem olur mu? Tam performans alabilir miyim? Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
sana bir örnekle açıklama yapıyım ben mesela elinde bu RAM den var ve bir RAM daha almak istiyorsan yanına alacağın RAM DDR4 ve 3000Mhz olmalı. Örnek olarak gösterdim. Elindeki RAM'i CPU-Z programıyla bakarak resim atarsan yada özelliklerini yazarsan RAM tavsiyesinde bulunabiliriz.

sana bir örnekle açıklama yapıyım ben mesela elinde bu RAM den var ve bir RAM daha almak istiyorsan yanına alacağın RAM DDR4 ve 3000Mhz olmalı. Örnek olarak gösterdim. Elindeki RAM'i CPU-Z programıyla bakarak resim atarsan yada özelliklerini yazarsan RAM tavsiyesinde bulunabiliriz.
Elimdeki ürün 8GB DDR4 3000MHz CORSAIR VENGEANCE SİYAH SİNGLE CL16 1x8GB (16-20-20-38) CMK8GX4M1D3000C16

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı