Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@reddline hocam selamlar. Paket 1'i almak istiyorum. Konunun ilk mesajında yazdığı gibi mi hala herhangi bir değişiklik oldu mu? Ödemeyi nasıl yapıyoruz

Dostlar alışverişimizi sorunsuz tamamladık ve arkadaşımızın sayesinde 20 liraya aldığım paketle sorunsuz Cyberpunk oynayabiliyorum şu anda :) Bunu biraz oynadıktan sonra Mafia ve RDR2'ye zıplayacağım inşallah :)

@reddline Mission passed. Respect+ hocam sağolasın süreçteki ilgin için :)

Aldık diyelim, hangi uygulama ile oynuyoruz? Tekli oyunlu hesap satışı var mı?
Alıcı olabilirim o yüzden soruyorum ve kaç gün bizde kalıyor?
@reddline

Son düzenleme:

Tamam sağ olun.

Merhaba arkadaşlar.
Oyun hesabı satışı yapmaktayım.
%100 garantili ve %100 müşteri memnuniyeti vardır. Forumlarda satışım mevcuttur.
Çok düşük bir ücrete istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Sattığım oyunlar:
Cyberpunk 2077, RDR2, AC: Valhalla. Yakında yeni oyunlar gelecektir.

Özel paket 1: Beyond: Two Souls, Cyberpunk 2077, Detroit: Become Human, pes2020, Horizon Zero Dawn, Mafia Definitive Edition, RDR2, Resident Evil 3, Resident Evil residance sadece ve sadece 20 TL!

Özel paket 2:
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call of Duty Ghost, sleeping definite Edition, metro 2023 ve RDR2'li hesap sadece 15 TL!

Özel paket 3: Battlefield 5, Battlefield 3, Battlefield 1.

Özel paket 4: Watch Dogs Legion ve bir sürü oyun ( Far Cry, Assassin's vb.)

Özel paket 5: Valhalla paketi ve bir sürü oyun (Far Cry, Assassin's vb.

Paketler hakkında daha detaylı bilgi: Satılık: Ucuz oyun paketleri.

Paketler özel fiyatlandırmadır tekli satılamaz. Tekli oyunlar yukarıda belirtildiği gibidir.

Korsan ile ne fark var?
Korsan indirip bilgisayarınıza virus buluşturabilirsiniz. Bunda hiçbir risk yoktur.

Ödeme yöntemleri: Tosla, Papara ve IBAN'dır.

İletişim:
Telegram @reddlinee.
WhatsApp: DarkLegionn ile WhatsApp'ta sohbet edin.

Herkes oynasın diye. :) ,

Hocam genellikle bedava dağıtılan oyunları topladığım ek bir Epic Games hesabım var herhangi bir paketi değişir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı