Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş benden memnun kalamadı maalesef. 1.5 ay sonra oynadıktan sonra iade istedi de.

Dostum bak yine anlamıyorsun. Benim seni neden sert karşıladığımı söyleyeyim. Herhangi bir satıcı sana böyle böyle yazdı diye benden iade istiyorsun. Bu normal bir şey mi? Adam sana güncelleme yapmana izin vermiyor diye iade iste demiş bildiğin. Ben almadan önce herkese bilgilendirme atıyorum. Kabul ederseniz alın diyorum kabul etmeyen de çok eden de çok.

Hocam ben sizden zorla iade yapmanızı istemedim ki, yapar mısınız dedim, dümdüz hayır deseniz uzamıycaktı zaten konu, siz sürekli sence yapar mıyım? vs. vs. Diyerek konuyu uzattınız.

@Taha E.1907 sen ne hakla bana dolandırıcı diyorsun ?
Hocam ben sizden zorla iade yapmanızı istemedim ki, yapar mısınız dedim, dümdüz hayır deseniz uzamıycaktı zaten konu, siz sürekli sence yapar mıyım? vs. vs. Diyerek konuyu uzattınız.
1-2 gün sonra aldıktan sonra iade istesen neyse. 1.5 ay sonra bana yazıp iade istemen aşırı gülünç. Benim sana bir öfkem yok. O tahes denen arkadaş kendisi satış yapmak için benim satışıma karışıyor. :D FIFA 21'de Many Computers hatası alınca görücem ben.
Hocam Windows güncelleme yaparsam ya da PC'ye format atarsam FIFA 20 bozulur mu?
FIFA 20'ye güncelleme gelmiyor sıkıntı olmaz.

@Taha E.1907 sen ne hakla bana dolandırıcı diyorsun?

1-2 gün sonra aldıktan sonra iade istesen neyse. 1.5 ay sonra bana yazıp iade istemen aşırı gülünç. Benim sana bir öfkem yok. O tahes denen arkadaş kendisi satış yapmak için benim satışıma karışıyor. :D FIFA 21'de Many Computers hatası alınca göreceğim ben.

Sizde haklısınız hocam, o arkadaşla konuşunca bir tık sorun size patladı, kendisi ilanda iade olmadığını falan belirtmemiş, hesabı 1 saat sonra iade etmek istediğimde iade etmedi arkadaş.

FIFA 20 10 TL. Windows Update'de yapsanız pek sıkıntı olacağını sanmam. Çünkü FIFA 20 güncelleme gelmiyor o yüzden pek sıkıntı ya

FIFA 20 10 TL. Windows Update'de yapsanız pek sıkıntı olacağını sanmam. Çünkü FIFA 20 güncelleme gelmiyor o yüzden pek sıkıntı yaşatmaz.

@Taha E.1907 sen ne hakla bana dolandırıcı diyorsun?

1-2 gün sonra aldıktan sonra iade istesen neyse. 1.5 ay sonra bana yazıp iade istemen aşırı gülünç. Benim sana bir öfkem yok. O tahes denen arkadaş kendisi satış yapmak için benim satışıma karışıyor. :D FIFA 21'de Many Computers hatası alınca göreceğim ben.

Son sorum oyun TR değil mi bir de Online hariç bütün özelliklerinden faydalanabiliyor muyum bir de sınırsız mı ortak hesap ya şifre falan değişikliği olduğu zaman sıkıntı çıkmayacak değil mi?

Sizde haklısınız hocam, o arkadaşla konuşunca bir tık sorun size patladı, kendisi ilanda iade olmadığını falan belirtmemiş, hesabı 1 saat sonra iade etmek istediğimde iade etmedi arkadaş.
Ben kimseye bir şey diyemem. Kendisi satış yapmak için benim satışımı baltalıyor.
Son sorum oyun TR değil mi bir de Online hariç bütün özelliklerinden faydalanabiliyor muyum bir de sınırsız mı ortak hesap ya şifre falan değişikliği olduğu zaman sıkıntı çıkmayacak değil mi?
Oyun dili Türkçe, online hariç tüm özelliklerinden faydanabilirsin. Whatsapp üzerinden iletişim kuruyoruz bir sıkıntı olduğunda oradan yazıyorsunuz. Hesap şifre değişimi vb. olaylarda garanti var. Yeni hesap verilir merak etmeyin. Hata benim tarafımdan olduğu sürece sıkıntı yaşatmam. 4 aydır satış yapıyorum memnun olmayan bir arkadaş var burada.
Oyun dili Türkçe, online hariç tüm özelliklerinden faydanabilirsin. Whatsapp üzerinden iletişim kuruyoruz bir sıkıntı olduğunda oradan yazıyorsunuz. Hesap şifre değişimi vb. olaylarda garanti var. Yeni hesap verilir merak etmeyin. Hata benim tarafımdan olduğu sürece sıkıntı yaşatmam. 4 aydır satış yapıyorum memnun olmayan bir arkadaş var burada.

WhatsApp yalnız ben PC'ye format atacağım format attıktan sonra mı alayım önce mi?

Satıcı güvenilir, Detroit aldım. WhatsApp mesajlarına anında dönüş yapıyor.

Edit; 23.06.21 - 21:41 de hesaba erişimimi kaybettim. Satıcıdan para iadesi veya bugün içinde düzeltilmesini istedim. Gelişmeleri yazarım.

Edit2; 24 saatte sorun düzelmediği için para iadesi aldım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı