Teknik resim için PC toplama

• Konuyu başlatan neoss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B

neoss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Üniversiteye yeni başladığımdan dolayı yeni bilgisayar almak zorunda kaldım eski bilgisayarım baya eskidi ve teknik resim diye bir ders var. (Nefret ediyorum ) bunun yüzünden autocad ve solid en iyi bir şekilde kullanılabilecek bir toplama bilgisayarına ihtiyacım var ve bilgisayarda i7 son sürüm işlemci olmasını ve sıvı soğutucu istiyorum. Gelecek aylarda diğer takviyeleri yaparım. Nedense win 8.1 kullanmamı tavsiye ettiler Win 10'da sıkıntı çıkarabiliyormuş programlar. Bunun hakkında bir bilginiz varsa duymak isterim.

Şu anlık bütçem:4000-4500 lira (sadece kasa )

Not : 500-1000 lira arası 72 ekran LCD almayı planlıyorum bunun hakkında da fikirlere açığım.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Autocad ve solid gibi programlar böyle bir sistemin yanında çerez kalır. Eğer sadece bu amaçla kullanacaksanız size daha uygun bir sistem fazlasıyla yeter. 3000 TL civarında sistem önerilerine bakmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı