Teknik Resim olmayan bölüm var mı?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinde teknik resim olmayan üniversite var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik resim olmayan mühendislik dalı var mı :D Çoğu bölümde var diye biliyorum, belki birkaç dalda yoktur.

Çok lanet bir derstir, hiç sevemedim, sevmeyeceğim de, sevdirtmeyeceğim de. Teknik resim hocama selamlar, seni de hiç sevmezdim gözlüklü. Puan kırmak için milim hesabı yapardın.

Mühendislik öğrencisi olarak bütün zorluğunu kabul ederek diyorum teknik resim mühendisliğin dilidir.
Hangi mühendislik dalı okuyorsunuz özel değilse öğrenebilirmiyim
Bilgisayar Programcılığı bölümüne bu ay başlayacağım 2 yıl sonra DGS ile mühendisliklere geçiş yapmayı düşünüyordum demek ki olamayacak lisede teknik resim dersi almıştım sınav notlarım 1.Dönem 60-25 2.Dönem 35-40 derslerim iyi olduğu için hocam sağolsun performans ile geçmiştim bu notlar ile mühendislik okumak doğru olmaz değil mi

Son düzenleme:
Makine Mühendisliği. Bilgisayar mühendisliği için teknik resimin önemi olduğunu sanmıyorum. Benim dediklerim makine inşaat endüstri ve onlara yakın mühendislikler için geçerli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı