Teknik servis çalışanı için tavsiyeler

Dürüst olun ne ise onu söyleyin tamir ettiğiniz ürüne kendi cihazınız gibi davranın.
Bilmediğiniz bir arıza gelirse de doğruyu söyleyip araştırıp bilgi vereceğim gibisinden şeyler söyleyin.
Rball olması gereken ekran kartını ısıtıp vermeyin.
Zaten o sadece anlık bir çözüm oluyor genelde. :)
Zaten yardim eden olur orada, olmadi forumda konu bile açarsınız.
Kolay gelsin, hayir olsun.
Aynen bu aralar baya aktif olabilirim. :)
Firma hocam boş verin. i7 diye milleti kazıklıyorlar. Boş verin onu. İşinizde iyi olun. Bol şans dilerim.
Teşekkür ederim hocam. :)

• Bir ürün açılmıyorsa zorlama kesin bir yerde bir vida kalmıştır.
  • Ürünleri sökerken elinle veya düz tornavida ile sökmeye çalışma onun için plastik aparatlar var adını hatırlayamadım şimdi ama maviler.
  • All İn One bir bilgisayar sökerken yanında yetkili bir kişi olsun çünkü onların ekranları çok çapuk kırılabilir.
  • Müşteriler genelde ürünün kalitesine değil fiyatına bakar .(Zaten kaliteye bakan adamı tek görüşte anlarsın.)

• Bir ürün açılmıyorsa zorlama kesin bir yerde bir vida kalmıştır.
  • Ürünleri sökerken elinle veya düz tornavida ile sökmeye çalışma onun için plastik aparatlar var adını hatırlayamadım şimdi ama maviler.
  • All İn One bir bilgisayar sökerken yanında yetkili bir kişi olsun çünkü onların ekranları çok çapuk kırılabilir.
  • Müşteriler genelde ürünün kalitesine değil fiyatına bakar .(Zaten kaliteye bakan adamı tek görüşte anlarsın.)
Genelde o mavileri bende kendi bilgisayarımı açacağım zaman kullanıyorum. Bu dediklerinize de zaten dikkat ediyordum. AIO için teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı