Tekno Muaz güvenilir mi?

jateas

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba yurt dışı telefon almak istiyorum ve araştırınca teknomuaz.com sitesini buldum. Güvenilir mi bilen var mı? Başka önerebileceğiniz site var mı?

Hakkımızda kısmındaki sözleşmelerde hiçbir şey yazmıyor site çok boş acemice yapılmışa benziyor belirli bir satış noktası yok Facebook profili var sadece pek güvenilir durmuyor.

Sürekli geziyordum normalde forumlara yazmam ama yazmak için bu vesileyle hesapta açmış oldum ben kendi telefonumu oradan aldım sağlam geldi ama güncelleme kısmen alıyor yani Xiaomi cihazımda (benimkisi için konuşuyorum) güncelleme sadece Android sürümü için geçerli (MIUI için geçerli değil mesela ben hyperox a geçemedim)daha bu sene aldım bende hiç sıfırlamadım bu yüzden bir şey diyemem telefon sanırım global değil ama global ROM yüklü

Sürekli geziyordum normalde forumlara yazmam ama yazmak için bu vesileyle hesapta açmış oldum ben kendi telefonumu oradan aldım sağlam geldi ama güncelleme kısmen alıyor yani Xiaomi cihazımda (benimkisi için konuşuyorum) güncelleme sadece Android sürümü için geçerli (MIUI için geçerli değil mesela ben hyperox a geçemedim)daha bu sene aldım bende hiç sıfırlamadım bu yüzden bir şey diyemem telefon sanırım global değil ama global ROM yüklü
direnç kayıtlımıydı

Orada satılan neredeyse her telefon direnç kayıtlı galba yanlış hatırlamıyorsam benimkinde direnç kayıtlıydı (Xiaomi redmi not 12 pro 5g)
Ara sıra farklı modeller geliyor bazen bakıyorum. Bazende listede olan modeller yok oluyor bilgin olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı