Teknobiyotik A2.5 Killer alınır mı?

a2.5 killer sistemi alınır mı

• Oy verenlerin toplamı
    30
İlk olarak, A2.5 sistemdeki işlemci her gün eskiyor, o saçmalık alınmaz, değiştirme seçeneğinde de R3 3100 yerine R5 2600 olduğu için çok pahalıya geliyor. Ekran kartı da parasını asla hak etmiyor. Bu bütçede RAM'i 16 GB yaparsan işlemci ve ekran kartından kısmak zorunda kalırsın.

Bu, A2.5 sistemi neden almaman gerektiği.

Önerim ise şu:

Bu sistemi özelleştirerek alırsan bütçeni 200-300 TL aşar ancak aştığın 200-300TL, her kuruşuna değer. Para biriktirip sonradan RAM eklersin.

Özelleştirmeler:
Eki Görüntüle 683258Eki Görüntüle 683259Eki Görüntüle 683260Eki Görüntüle 683262 Eki Görüntüle 683263Eki Görüntüle 683264

Her bakımdan o sistemden daha iyi. 3900,68 TL tutması lazım. Fiyatı her geçen gün artıyor, bence elini çabuk tut 😁
dedigin bilgisayar daha mantıklı gibi ama ram i 16 ssd yi 480 yapınca 4150 tl ediyor ve 2gb lık bir ekran kartı günümüz oyunları için çok düşük ben genelde oynayacagım oyunları orta ayarlarda oynamayı düşünüyorum ve oynayacagım oyunları 70-80 fps altına düşmesini pek istemem a2.5 killer inceleme videosunu izledim fps degerleri gayet makul bide ram takviyesi yapınca daha iyi oucagını düşünüyorum zaten 1 sene sonra ryzen 5 2600 gibi bir takviye yapabilirim bilgisayara

Hepsini tek siteden toplama ihtimalin var mı?
İlk olarak, A2.5 sistemdeki işlemci her gün eskiyor, o saçmalık alınmaz, değiştirme seçeneğinde de R3 3100 yerine R5 2600 olduğu için çok pahalıya geliyor. Ekran kartı da parasını asla hak etmiyor. Bu bütçede RAM'i 16 GB yaparsan işlemci ve ekran kartından kısmak zorunda kalırsın.

Bu, A2.5 sistemi neden almaman gerektiği.

Önerim ise şu:

Bu sistemi özelleştirerek alırsan bütçeni 200-300 TL aşar ancak aştığın 200-300TL, her kuruşuna değer. Para biriktirip sonradan RAM eklersin.

Özelleştirmeler:
Eki Görüntüle 683258Eki Görüntüle 683259Eki Görüntüle 683260Eki Görüntüle 683262 Eki Görüntüle 683263Eki Görüntüle 683264

Her bakımdan o sistemden daha iyi. 3900, 68 TL tutması lazım. Fiyatı her geçen gün artıyor, bence elini çabuk tut.
Bu arada yeni fark ettim, o sistemin çalışması bile mucize. 350W PSU nereye yetecek?

Dur dur RX570 yükseltmesi yaptıgınızı görmedim bu sistem çok daha iyi 3-4 ay sonra 8 GB daha RAM alırım bu sistem daha iyi teşekkürler

Dedigin bilgisayar daha mantıklı gibi ama RAM'i 16 SSD'yi 480 yapınca 4150 TL ediyor ve 2 GB'lık bir ekran kartı günümüz oyunları için çok düşük ben genelde oynayacagım oyunları orta ayarlarda oynamayı düşünüyorum ve oynayacagım oyunları 70-80 FPS altına düşmesini pek istemem a2.5 Killer inceleme videosunu izledim FPS degerleri gayet makul bir de RAM takviyesi yapınca daha iyi oucagını düşünüyorum zaten 1 sene sonra Ryzen 5 2600 gibi bir takviye yapabilirim bilgisayara

Hepsini tek siteden toplama ihtimalin var mı?

Teknobiyotik'teki sistem, HER BAKIMDAN daha kötü, anakart A320, yükseltme diyorsun, ekran kartı 2 GB falan değil, o sistemdeki ekran kartından 2 kat güçlü. Sana RAM'i 16 yaparsan sistemden kısarsın dedim, paran olunca bir tane daha alırsın. Bahsettiğin R5 2600'ün R3 3100'den tek farkı 6C/12T olması denebilir, oyun performansına etkisi olmaz. Depolamayı neden 480 yapacaksın kardeşim? Delirteceksiniz beni ne yükseltme yapabilirsin R3 1200 AF, A320 ve 350W PSU'ya? sen oyun oynarken kapanabilir bile o sistem. Sistem çöp!

Gördüğünüze sevindim. Sakın almayın o teknobiyotik sistemi.

Teknobiyotik'teki sistem, HER BAKIMDAN daha kötü, anakart A320, yükseltme diyorsun, ekran kartı 2 GB falan değil, o sistemdeki ekran kartından 2 kat güçlü. Sana RAM'i 16 yaparsan sistemden kısarsın dedim, paran olunca bir tane daha alırsın. Bahsettiğin R5 2600'ün R3 3100'den tek farkı 6C/12T olması denebilir, oyun performansına etkisi olmaz. Depolamayı neden 480 yapacaksın kardeşim? Delirteceksiniz beni ne yükseltme yapabilirsin R3 1200 AF, A320 ve 350W PSU'ya? Sen oyun oynarken kapanabilir bile o sistem. Sistem çöp!

Gördüğünüze sevindim. Sakın almayın o Teknobiyotik sistemi.

Tamam teşekkürler bu sistemi 1ay içinde almayı düşünüyorum daha iyisini bulmazsam alınca size dönüş yaparım

tamamını okudum teşekkürler almaktan vazgeçtim @Soaris in attıgı sistem çok daha iyi işlemci ekran kartı psu olarak
Bütün bileşenler iyi seçilmiş ama PSU pek iyi sayılmaz. Bu sitede HV PRO hakkında yapılan yorumu okuyun. 1 kişi onaylamış 5 kişi de onaylamamış. Emin olun o 5 kişi markayı gördükleri an iyi, alınır diyorlar. Arkadaş ürünü almış ve bütün detaylarını yazmış. Bana kalırsa PSU konusunda başka bir seçenek seçilmeli.

Bütün bileşenler iyi seçilmiş ama PSU pek iyi sayılmaz. Bu sitede HV Pro hakkında yapılan yorumu okuyun. 1 kişi onaylamış 5 kişi de onaylamamış. Emin olun o 5 kişi markayı gördükleri an iyi, alınır diyorlar. Arkadaş ürünü almış ve bütün detaylarını yazmış. Bana kalırsa PSU konusunda başka bir seçenek seçilmeli.

Forumda öneriyorlardı hocam, o yüzden koydum. Onun yerine ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı