Teknobiyotik A2 alınır mı?

Halil Korkmaz

Centipat
Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, malum virüsten dolayı evdeyiz. CS:GO ve League of Legends oynamak için yeterli olduğunu düşünüyorum ama tam olarak bilgisayardan anlamıyorum. Sizce bu PC ile rahat oynayabilir miyim? Yüksek çözünürlükte 120 FPS civarında ve kasa önemli olduğu kadar monitör de önemli, rica etsem önerebileceğiniz monitör var mı bu sisteme? 3500 TL bütçem var.

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, malum virüsten dolayı evdeyiz. CS:GO ve League of Legends oynamak için yeterli olduğunu düşünüyorum ama tam olarak bilgisayardan anlamıyorum. Sizce bu PC ile rahat oynayabilir miyim? Yüksek çözünürlükte 120 FPS civarında ve kasa önemli olduğu kadar monitör de önemli, rica etsem önerebileceğiniz monitör var mı bu sisteme? 3500 TL bütçem var.
Dediğin oyunlar için yeterlidir ama çok iyi bir sistem de değil. 3500TL bütçeniz varsa aslında o bütçeye 200TL daha ekleyerek bunu ve 500TL bandına bir monitör alabillirsiniz. Ekran kartı olarak 3 kat daha iyi bir sistem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı