Teknobiyotik.com Fazla Para Aldı

Parçalar montajlanıp, kontrol edilmiş sonra da tekrar kutulanmış olabilir mi? Çok ütopik geldi ama başka açıklama bulamadım. :D Ryzen 5 2600X yok, montaj kurulum yok fiyat artıyor.

Yolda gelirken kur farkına uğramış olabilir de. :D

İade şansın varken iade etmelisin bence. Sonradan başın ağrımasın yine.

Parçalar montajlanıp, kontrol edilmiş sonra da tekrar kutulanmış olabilir mi? Çok ütopik geldi ama başka açıklama bulamadım. :D Ryzen 5 2600X yok, montaj kurulum yok fiyat artıyor.

Yolda gelirken kur farkına uğramış olabilir de. :D

İade şansın varken iade etmelisin bence. Sonradan başın ağrımasın yine.
Ben fiyatı görerek onayladım. Ancak 2600X ve kurulum dahil olarak dedim. Ancak geldiğinde ne 2600x ne de kurulum var.

Açıkcası işlemci üzerindeki plastik yoktu diğerleri açılmamış gibi ama düzgün paketleme yapmış olabilirler.
Parçalar montajlanıp, kontrol edilmiş sonra da tekrar kutulanmış olabilir mi? Çok ütopik geldi ama başka açıklama bulamadım.

Ütopik gelmemeye başladı düşüncem. jelatinleri yoktu sanırım paketlerin.

Sen sistemden takip ettin mi montaj ve test sürecinde. Montaj yapıldıysa test edilip kargolama açısından tekrar hepsi paketlenmiş olabilir. Bu süreçler nasıl işliyor bilemiyorum.

Sen en iyisi irtibata geç, bilgi al. İçin rahat etmezse iade için başvur. Montaj ve test yapıldıysa iade de almıyoruz diyebilirler.

Ütopik gelmemeye başladı düşüncem. jelatinleri yoktu sanırım paketlerin.

Sen sistemden takip ettin mi montaj ve test sürecinde. Montaj yapıldıysa test edilip kargolama açısından tekrar hepsi paketlenmiş olabilir. Bu süreçler nasıl işliyor bilemiyorum.

Sen en iyisi irtibata geç, bilgi al. İçin rahat etmezse iade için başvur. Montaj ve test yapıldıysa iade de almıyoruz diyebilirler.
Yok iade alıyorlar jelatinler açılmamış.

Geri
Yukarı