Teknobiyotik E1.5 alınır mı?

Lyrax52

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın hava akışı iyi değil, sorun yaşayanlar çoktu. Anakart düşük. PSU berbat. Bunları yükseltince de F/P'nin bir anlamı kalmıyor. Şunu tercih edin:

Ekran kartı: Gigabyte 1650 Super (1400 TL)
İşlemci: R5 1600 (600 TL)
Anakart: Gigabyte B450M S2H (400 TL)
Kasa&PSU: Corsair Spec Delta 550W (600 TL)
RAM: 8 GB 3000Mhz CL15 (250 TL)
SSD: Kingston HyperX Fury 3D 240 GB (200 TL)

3.500 TL civarına gelir ve Teknobiyotik'teki sistemden daha iyi. Bileşen kalitesi olarak fark atar.

Hocam hep söylüyoruz size tavsiyem şehrinde varsa eğer güvenilir bilgisayarcı ondan alın bir sorun çıktığı zaman yüz yüze konuşabileceğiniz bir muhatabınız var ama Teknobiyotik,İtopya gibi sitelerin müşteri hizmetleri çok kötü.

Hocam hep söylüyoruz size tavsiyem şehrinde varsa eğer güvenilir bilgisayarcı ondan alın bir sorun çıktığı zaman yüz yüze konuşabileceğiniz bir muhatabınız var ama Teknobiyotik, İtopya gibi sitelerin müşteri hizmetleri çok kötü.
O dediğin bakkal amcalardan hiçbir şey alınmaz. Hem hiçbir konu hakkında bilgisi yoktur hem de çok bilmiş gibi atıp tutarlar. Amaç kullanıcıyı nasıl kazıklarımdır. Vatan gibi yerleri kastediyorsanız oradalar da aşırı pahalı satıyor, alınmaz. İnternet alışverişi çok daha iyi.

Kasanın hava akışı iyi değil, sorun yaşayanlar çoktu. Anakart düşük. PSU berbat. Bunları yükseltince de F/P'nin bir anlamı kalmıyor. Şunu tercih edin:

Ekran kartı: Gigabyte 1650 Super (1400 TL)
İşlemci: R5 1600 (600 TL)
Anakart: Gigabyte B450M S2H (400 TL)
Kasa&PSU: Corsair Spec Delta 550W (600 TL)
RAM: 8 GB 3000Mhz CL15 (250 TL)
SSD: Kingston HyperX Fury 3D 240 GB (200 TL)

3.500 TL civarına gelir ve Teknobiyotik'teki sistemden daha iyi. Bileşen kalitesi olarak fark atar.

Evet bu da koyulabilir, Inno3D hakkında pek bilgim yok çok yaygın da değil o yüzden Gigabyte koydum, soğutma konusunda daha iyi.
Model olarak MSI'ın Ventus XS modeline tekabül ediyor neredeyse hazır 1200 TL'ye düşmüşken güzel bir alternatif olabilir bence.

O dediğin bakkal amcalardan hiçbir şey alınmaz. Hem hiçbir konu hakkında bilgisi yoktur hem de çok bilmiş gibi atıp tutarlar. Amaç kullanıcıyı nasıl kazıklarımdır. Vatan gibi yerleri kastediyorsanız oradalar da aşırı pahalı satıyor, alınmaz. İnternet alışverişi çok daha iyi.
Hocam ben yerel bir bilgisayarcıdan internette 3800 tl olan bir sistemi 3700 tl ye aldım 4 günde elime ulaştı içine Windows vb. gerekli olan tüm yazılımlar yüklü bir şekilde.

Model olarak MSI'ın Ventus XS modeline tekabül ediyor neredeyse hazır 1200 TL'ye düşmüşken güzel bir alternatif olabilir bence.
Ventus modelleri de fazla kaliteli bir model değil aslında ya. Ben almışken en iyi modeller olsun derim, ısınıyor derdiyle uğraşmasın. Tabi kötü bir model değil Ventus ve Inno3D de ama yine de hem bütçeye uyuyor hem de daha iyi bir modelken Gaming X, Gigabyte gibi markaları tercih ederdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı