Teknobiyotik FR4700 vs BLADE-5600XT

Hangi sistemi tercih ederdiniz?

• 1.Senaryo

• 2.Senaryo

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
%9 çok büyük bir rakam öyle olsaydı kimse AMD almazdı zaten.

Biliyorum diyelim dedim.
Konu buna dönecek.
RX 5600XT sürücü dertleri çok.
Anladım hocam ama çok şu tarzda yorum gördüm. "RTX için 2060 alınmaz, iyi bir RTX deneyimi için minimum 2070S şart."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX on 2060 1080P 60FPS RTX deneyimi yaşatabiliyor.
5600XT düşünüyorsanız.
İşlemci 3600X kasa Corsair Spec Delta yapın 7092 TL hem de daha yüksek işlemci almış olursunuz.

Son düzenleme:
Teknobiyotik FR4700 sistemini önermem. Nedenlerini sıralayacak olursak parçaları dandik kullanıyorlar. Bu sisteme 2 günde bir 70, 80 TL civarı zam yapıyorlar. Ayrıca videolarında sistemi hep overclock yapmak zorundaymışız gibi bir havayla sistem oluşturduklarını ima ediyorlar.

Teknobiyotik FR4700 sistemini önermem. Nedenlerini sıralayacak olursak parçaları dandik kullanıyorlar. Bu sisteme 2 günde bir 70, 80 TL civarı zam yapıyorlar. Ayrıca videolarında sistemi hep overclock yapmak zorundaymışız gibi bir havayla sistem oluşturduklarını ima ediyorlar.

Teknobiyotik FR 4700 almayacak zaten onun üst düzey özelleştirilmiş hali konuya bakmadan konuşma.
Biliyorum diyelim dedim.
Konu buna dönecek.
RX 5600XT sürücü dertleri çok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RTX on 2060 1080P 60FPS RTX deneyimi yaşatabiliyor.
5600XT düşünüyorsanız.
İşlemci 3600X kasa Corsair Spec Delta yapın 7092 TL hem de daha yüksek işlemci almış olursunuz.
Bu attığım hem işlemcisi daha iyi ve daha ucuz bu da oylamaya eklenmeli.
100tl artmış ama hala daha iyi.

Konudaki tüm mesajları okumuştum. Ben ne kadar özelleştirilme yapılırsa yapılsın o siteden yapılmaması taraftarıyım. Neden siteye bu kadar düşmanca yaklaşıyorsun derseniz de o sistemi tam 2 hafta boyunca takip etmemden kaynaklanıyor.
Elraen parva sistemini özelleştirebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.JPG

bu sistemi aldım arkadaslar
2060 hayalim erteledim

Konudaki tüm mesajları okumuştum. Ben ne kadar özelleştirilme yapılırsa yapılsın o siteden yapılmaması taraftarıyım. Neden siteye bu kadar düşmanca yaklaşıyorsun derseniz de o sistemi tam 2 hafta boyunca takip etmemden kaynaklanıyor.
Elraen parva sistemini özelleştirebilirsiniz.

Arkadaşın 700TL bütçesi var şaka mısın ve çok saçma konuşuyorsun ben sadece RTX 2060 sistem olarak en ucuz onu buldum bul 6800'E R5 3600 RTX 2060 16 GB RAM PC ondan sonra konuş lütfen.
Eki Görüntüle 715196
Bu sistemi aldım arkadaslar.
2060 hayalim erteledim.

Neden bütçen vardı. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı