Teknobiyotik garanti süresince ürünüm ile ilgilenmedi

NITRO

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, ekran kartı arızam sebebi ile Teknobiyotik üzerinden almış olduğum ekran kartımın bozulması sebebi ile ürünü Yurtiçi Kargo ile 3 Eylül tarihinde Teknobiyotik'e yolladım. Ayın 5'inde teslim almışlar. Dün aradığımda ürün hakkımda hala bir malumata sahip değildiler. 20 iş günü süresinin dolmak üzre olduğunu belirttim ve işlemleri hızlandırmak için teknik servise mail atacaklarını belirttiler lakin cuma günü 20 iş günü süresi dolmaktadır.

Bildiğim kadarı ile ürün tamir süresi, ürün yetkili bayii eline ulaştığı anda başlamaktadır. Bu süre zarfında ürünü geri göndermeleri imkansız. Mahkemeye veya tüketici hakem heyetine versem ne zaman halledebilirler? Sıfırını alacak durumum yok ve artık beklemeye tahammülüm de kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
18. İş günü arayıp konu hakkı da bilgilendirmem üzre 19. İş günü tekrar aradığımda ürünün para iadesi veya Asrock marka muadili ile değişilme veya 1300 TL fark ile üst modeline (5600XT) seçeneklerine karar verildi, ben de para iadesi talep ettim. Ürünü de N11 üzerinden aldığım için hemen hemen 10 iş günü içersinde N11 üzerinden karta iade edileceğini öğrendim. Beklemedeyim.

18. İş günü arayıp konu hakkı da bilgilendirmem üzre 19. İş günü tekrar aradığımda ürünün para iadesi veya Asrock marka muadili ile değişilme veya 1300 TL fark ile üst modeline (5600XT) seçeneklerine karar verildi, ben de para iadesi talep ettim. Ürünü de N11 üzerinden aldığım için hemen hemen 10 iş günü içersinde N11 üzerinden karta iade edileceğini öğrendim. Beklemedeyim.
Keşke değişim isteseydin. Artık aynı fiyata alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı