Teknobiyotik güvenilir bir satıcı mıdır?

Her zaman pahalı al ama Amazon'dan al. Tek güvenilir satıcı Türkiye'de Amazon'dur benim gözümde.

Doğru söylüyorsunuz ama malum ekonominin durumu ve elimde bulunan paradan dolayı mümkün olduğunca iyi ve ucuz bir ürün almak istiyorum biraz bekle diyebilirsiniz fakat pek mümkün değil ek tercihlerde üniversiteye yerleştim ve gittiğim bölümde ciddi bir bilgisayar istiyor.

Dostum ben bu konularda çok tedirgin olup iyice araştırırım ve bizim forumdan da birkaç forum sayfasından gördüğüm kadarıyla güvenilir. Ayrıca PttAVM, trendol ve kendi sitelerinde satış gerçekleştiriyorlar ve sitelerinde SSL sertifikalı ödeme yöntemi var yani şifrelerimiz vs korunuyor. Daha bugün Teknobiyotik'ten işlemci aldım bu onlardan ilk alışverişim gelişme olursa yazarım foruma xd.

Edit: 2. el olduklarını nasıl anlarız ben de bilmiyorum bilen varsa aydınlatabilirse güzel olur.

Cevabınızı sabırsız bir şekilde bekliyorum 😄

1 yıl önce PC almıştım 3 gün içinde gönderdiler.

Herhangi bir sorunu var mıydı?

Alış-satış'ta bir problem yaşamazsınız ama konu teknik desteğe geldiğinde kolay kolay destek alamazsınız çünkü çok paragöz bir firma iade verirken de çok uğraştırırlar çok değişik bir yer orası CEO'ları tam bir barzo kısaca oraya bulaşmayın 100-200 daha verin başka yerden alın.
Not: Haklarında araştırma yaparsanız biraz anlarsınız.

Aksini düşünüyorum, klavye alırken canlı desteğe sormuştum kargo neden bedava değil diye. Değişik değişik cevaplar vermişti sonra bende alıyordum yine de en sonra sizin için kargoyu ücretsiz yapıyorum deyip aradı beni. Sonrasında sipariş verdiğim için kargoyu yine ödedim ama isterseniz iptal edin ücretsiz yapalım falan dedi.

Ben alışverişlerimde sorun yaşamadım, olması gerektiği gibi bana ulaştı, satış sonrasında ise genel olarak satın aldığım firmalar ile pek işim olmaz, arızalı bir parça olursa, fatura ve garanti belgesi ile servise veya distribütör firmaya yollarım.

Doğru söylüyorsunuz ama malum ekonominin durumu ve elimde bulunan paradan dolayı mümkün olduğunca iyi ve ucuz bir ürün almak istiyorum biraz bekle diyebilirsiniz fakat pek mümkün değil ek tercihlerde üniversiteye yerleştim ve gittiğim bölümde ciddi bir bilgisayar istiyor.

Yoktu hocam gayet güzel paketlenmişti ayrıca parçaların kutuları da gönderilmişti.

2019 yılında Teknobiyotik'ten kasa topladım. Sonrasında upgrade için ram satın aldım. En son bir ay kadar önce GPU satın aldım bir sorun veya sıkıntı yaşamadım. Hepsi sıfır üründü ve kutularını ilk kez ben açtım.

İşlemci geldi. Ben tray işlemci aldığım için bilinen şekilde geldi. Korumalı vs göndermişler özenli paket yapmışlar. O konuda sıkıntı yaşamadım. Topladığım sisteme vs taktım çalıştı. Özelliklere vs baktım işlemci tanımlıydı yani sıkıntı yok. Tek sıkıntı şu an topladığım sistem açılmıyor. Onun için de anakartta sorun var ya da kablolamada bir yanlışlık var. Umarım halledilebilir bir sorundur da üzülmem

Yeni konular

Geri
Yukarı