Teknobiyotik güvenilir mi?

Sherlock-Holmes

Hectopat
Daha fazla  
Teknobiyotik fiyatı gayet uygun ama internetten olduğu için güvenebilir miyim ? Ailemi nasıl ikna edebilirim bu konuda? Daha önce alış-veriş yapan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik fiyatı gayet uygun ama internetten olduğu için güvenebilir miyim ? Ailemi nasıl ikna edebilirim bu konuda? Daha önce alış-veriş yapan var mı ?
Aman dostum uzak durun derim. Adından dahi emin olmadığınız yeri önce telefon ile arayıp, kısa bilgiler almaya çalışın zaten. Adamlara 2 adet fan iadesi yaptım, aldılar da; ama ne telefonlarına cvp veriyorlar, ne de sayfaları üzerinde mesajlarıma. Şunca yaşıma kadar binlerce kez belki internetten ürün satın almışımdır ama bunlar kadar pişkin ve umarsız bir firma görmedim. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız uzak durun derim. Teknik servis olaylarını akortek diye 2. firmaları üzeründen götürüyorlar ki; onun şikayetvar.com ve bi çok web sitesi üzerinde yorumları yerlerde sürünüyor. memnuniyet oranları %3 lerde. Valla gerisi size kalmış.

2019'un başlarında F/P ürünü almıştım, hala daha sorunsuz olarak kullanmaktayım ve memnunum.
Üstüne 2 adet daha fan sipariş etmiştim sıkıntı yaşamadım.

Sinerji fiyatlari daha uygun olduğunu düşünüyorum. O siteye bakabilirsiniz. Ben de taksitli pc toplarken teknobiyotik ile sinerji arasında kalmıştım. Teknobiyotik müşteri hizmetlerinin kötü olduğu ile ilgili sıkça yorum aldım. Bu yüzden sinerjiden toplamaya karar verdim ve gayet memnun kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı