Teknobiyotik hazır sistem alındığında ayar yapmak gerekir mi?

Windows 10 kurulumu yaparlarsa bilgileri, kullanıcı izinlerini girmezler. Sadece kurup kapatırlar. Driver yükleme gibi birşey olacağını sanmıyorum.

Bu sistemde ekran kartı yok.Parçalarınızı tam aldınızmı ?
Sistem APU sistem olduğu için ekran kartı gereksinimi yok. İleride geliştireceğinde alabilir ayrı konu.
Arkadaşlar ben bu PC'yi aldım, eve gelecek. Buna otomatik ayar falan yapılıyor mu? (Driver, Windows 10 kurulum) gibi - yapılmıyorsa ne yapacağım? Teknobiyotik A1 AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz, 8GB DDR4 Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Windows 10 deneme indireceklerdir. Montaj ve deneme sürümünü seçtiyseniz tabii. 69 tl Bir farkla yükleyeceklerdir. Tam sürüm yapmak için ise internette n11den satılan lisans anahtarını alabilirsiniz. O sistemin gelişmiş halini ben de alacağım. 2x8 Ram Ryzen 3200G ve 400W Aerocool PSU yapsaydınız iyi olurdu özellikle anakartı değiştirseydiniz. A320M Yerine b450 daha iyidir. Sistem gene kötü değil, hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı